Київська обласна рада професійних спілок » Новини » УРЯДОМ ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРОДОВЖИТИ КАРАНТИН ДО КІНЦЯ 2020 РОКУ
УРЯДОМ ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРОДОВЖИТИ КАРАНТИН ДО КІНЦЯ 2020 РОКУ

При цьому на території регіонів із відповідними обмеженнями дозволяється проведення спортивних заходів, але без глядачів. Окрім міжнародних змагань, за окремим погодженням Міністерства охорони здоров’я. 

Закладам профтехосвіти, передвищої та вищої освіти рекомендується перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада. 

«Зазначу, що запровадження додаткових обмежень — це абсолютно зважене рішення. -  наголосив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, - ми керуємось розрахунками наших експертів, медиків, наукового середовища. Українські провідні науковці Академії наук наголошують, що при збереженні теперішніх темпів зростання кількості хворих і не дотриманні встановлених карантинних обмежень — медична система може не витримати і лікарі будуть вимушені обирати, кого рятувати, а кого ні».  

Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд робить все можливе для посилення спроможності медичної системи, щоб бути готовими до найгірших сценаріїв.

Міністру охорони здоров’я М.Степанову поставлене завдання збільшити кількість тестувань до 50 тисяч на добу. Україна має вийти на 75 тисяч тестувань на добу, - зазначив Прем'єр.

 

За інформацією Урядового порталу


 (голосов: 0)