Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Формується новий склад Громадської ради Фонду соціального страхування України
Формується новий склад Громадської ради Фонду соціального страхування України

 

У формуванні нового складу Громадської ради Фонду соціального страхування України за бажанням можуть взяти Всеукраїнські профспілки.


До складу Громадської ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства.

Для участі в установчих зборах необхідно подати до ініціативної групи заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Документи приймаються виключно в паперовому вигляді до 24 вересня 2021 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 9:00 до 18:00 (у п’ятницю до 16:45).

Відповідальна особа: Марчук Людмила Василівна, тел.(044)206-14-36, адреса електронної пошти - marchuk@fssu.gov.ua

 

До відома: Громадська рада Фонду соціального страхування України утворюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Порядку утворення та діяльності Громадської ради Фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2015 № 555 «Деякі питання здійснення контролю за діяльністю Фонду соціального страхування», та постанови правління Фонду соціального страхування України від 23.10.2018 № 24 «Про деякі питання діяльності Громадської ради Фонду соціального страхування України».

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у її роботі, та внесені інститутами громадянського суспільства.

Більш детальну інформацію та перелік розміщено на офіційному сайті Фонду соціального страхування України:

http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/977244

 

 Управління соціального страхування і пенсійного забезпечення

Федерації профспілок України


 (голосов: 0)