Київська обласна рада професійних спілок » Вісті з місць » Лайфхаки для сучасних профспілковців
Лайфхаки для сучасних профспілковців

 

 

Для проведення низки семінарів були запрошені одні з найкращих профспілкових тренерів: Георгій Сандул - керівник ГО «Трудові ініціативи», Інна Кудінська - юрист ГО «Трудові ініціативи», Світлана Ліщук - голова профкому співробітників та студентів ПДАТУ, Богдан Тицький - керівник ГО «Авангард».

Завдяки професійності лекторів на найвищому рівні було проведено навчання з наступних тем:

- як побудувати ефективну профспілкову організацію від «А» до «Я»;

- позиціонування профспілки у соціальних медіа;

- комунікація зі ЗМІ при проведенні публічних заходів;

- іміджеві заходи в профспілці;

- юридичні аспекти профспілкової діяльності;

- медіаграмотність в умовах пандемії.

 

Спікери поділились з учасниками багатьма практичними історіями з життя, а три насичені дні показали, що нинішня молодь здатна сама модернізувати свої сили і направити їх в те русло, яке їм ближче за духом.

Впевненими кроками проєкт підходить до своєї основної цілі, кожного разу учасники отримують практичні домашні завдання з метою подальшого їх використання в органайзинговій роботі. Так, Київська обласна профспілка працівників АПК за участю студентів Академії сучасних профспілкових лідерів входить в переговорний процес щодо створення нової первинної профспілкової організації.

 

Енергія молодих лідерів завжди буде затребувана нашими профспілками, адже молодь здійснює інноваційну діяльність, стимулюючи молоде покоління на співпрацю в розвитку суспільства, мотивуючи нових членів профспілки, піклуючись про робітничу молодь.

 

 


 

 

 

Київська обласна Профспілка працівників АПК


 (голосов: 0)