Київська обласна рада професійних спілок » Відкритий лист голови Київської обласної ради профспілок до голови Київської обласної державної адміністрації
Відкритий лист голови Київської обласної ради профспілок до голови Київської обласної державної адміністрації

 

Голові Київської обласної

державної адміністрації

Шандрі В.М.

 

                                                                                

 

 

Шановний, Володимире Миколайовичу!

 

 

           1 жовтня п.р. мені довелося прийняти участь в обласних урочистостях з нагоди дня вчителя. Чудовий захід, хоча наші вчителі заслуговують і більшого. Важкий час. З розумінням до цього ставляться трудівники області і роблять все, щоб в наших домівках було затишно, панував мир і спокій. Цьому сприяє і злагоджена робота, яку ведуть соціальні партнери облдержадміністрація, обласна рада, підприємці і профспілки.  Діє тристороння угода між ОДА, спільним органом роботодавців, облпрофрадою.  Така практика взаємовідносин  в містах і  районах області.

           

             І в той же час дивним для мене і для присутніх в залі став виступ заступника голови обласної ради Ноєвого Ю.М.  Якщо в цілому – то виступ «ні про що», ні про те , що є певні труднощі з наповненням  бюджетів і в області і на місцях, як працювати, щоб зберегти ті пільги, що були в освітян у попередні роки. Які зусилля до цього буде докладати обласна рада, депутати.

    

            Зате з його  вуст пішла пагубна критика  профспілок освітян, що вони не мають права на існування, не захищають своїх членів, а  необхідно створювати незалежні  ( від кого?) і активно виступати. Задаю собі питання. Проти кого?  Коли Ви, шановний, Володимире Миколайовичу , в своєму виступі призивали до згуртованості, спокою в суспільстві, цей горе політик ( він назвав себе політологом) закликає до розладу і розгнузданості.

  

         Результати діяльності таких горе політиків ми бачимо на південному сході України. Хіба забулось, коли в 1992-1995 роках вчителі не отримували по півроку заробітної плати, проблемою були відпускні і т.п.

      

        Тільки спільна робота державних органів, роботодавців і профспілок дозволила позбутися цих ганебних явищ в області.

   

 

       Шановний, Володимире Миколайовичу,  Ви є очільником в області, Ви несете повну  відповідальність за соціальне благополуччя.

  

         Подібні виступи дискридитують владу, породжують зневіру у людей.

        Профспілки області докладали, докладають і будуть докладати всі свої зусилля на посилення соціального захисту трудівників і засуджують дії тих, хто несе в суспільство безладдя  і неспокій.

  

           Інформую Вас, шановний Володимире Миколайовичу, про  ганебний вчинок з боку заступника голови обласної Ради Ноєвого Ю.М. і сподіваюсь на відповідну реакцію.

 

 

 

 

01.10.2014 р. 

Голова Київської

обласної ради профспілок                                                    В.Ф.Кононенко

 


 (голосов: 4)