Профспілки – за безпечні умови праці для працівників


Відповідно до плану роботи КОРПС на 2021 рік, Київська обласна рада профспілок 29 квітня поточного року проводить нараду керівників членських організацій та профспілкового активу області до Всесвітнього Дня охорони праці у 2021 році під гаслом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР» ( безпека та здоров’я на роботі).

 

Метою заходу є привернення уваги Сторін соціального діалогу до процесу формування політики щодо покращення безпеки та здоров’я працівників на роботі. В ході наради планується обговорення питань щодо стану охорони праці на підприємствах, установах та організаціях області, про основні заходи заінтересованих Сторін, що забезпечують належні, безпечні і здорові умови праці та особливості організації роботи в умовах карантину.
 

Київська облпрофрада проведе семінар з питань трудового законодавства

 

30 березня 2021 року об 11-00 в режимі відеоконференції з використанням програми ZOOM відбудеться семінар на тему: «Актуальні питання трудового законодавства. Щодо забезпечення ефективності державного нагляду і громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю».

 

 

У роботі семінару братимуть участь :

-     Шаботинський Валентин Володимирович - начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області;

-     Сидоряк Ірина Георгіївна - заступник керівника Департаменту правового захисту, заступник головного правового інспектора праці Федерації профспілок України.

 

До участі у заході запрошені керівники членських організацій Київської обласної ради профспілок, фахівці юридичних відділів профспілок, профактив.

 

Київська обласна рада профспілок

Відбудеться семінар з актуальних питань трудового законодавства

30 березня 2021 року об 11-00 в режимі відеоконференції з використанням програми ZOOM відбудеться семінар на тему: «Актуальні питання трудового законодавства. Щодо забезпечення ефективності державного нагляду і громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю».

 

 

У роботі семінару братимуть участь :

-     Шаботинський Валентин Володимирович - начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області;

-     Сидоряк Ірина Георгіївна - заступник керівника Департаменту правового захисту, заступник головного правового інспектора праці Федерації профспілок України.

 

До участі у заході запрошені керівники членських організацій Київської обласної ради профспілок, фахівці юридичних відділів профспілок, профавтив

 

 

Київська обласна рада профспілок

АНОНС

18 лютого 2021 року о 12-00 у режимі відео-конференції    з    використанням    програми    Zoom у приміщенні Київської обласної ради профспілок, (м.Київ, вул. Ш.Руставелі, 39-41) відбудеться нарада головних бухгалтерів членських організацій Київської облпрофради на тему: «Формування податкової та фінансової звітності профспілкових організацій».


КОРПС

Відбудеться Колегія Пенсійного фонду Київської області за участі профспілок

19 лютого 2021 року  у засіданні  Колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області візьме участь член Колегії, голова Київської обласної ради профспілок Лідія Харченко.


Засідання проходитиме дистанційно за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку Zoom.

На засіданні буде заслухано та обговорено інформацію начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Фатхутдінова  про підсумки роботи Управління за 2020 рік щодо реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання бюджету та завдань, покладених на Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області.

Колегія прийме з цього питання наказ.

 

Київська обласна рада профспілок

Відбудеться засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради

26 січня 2021 року відбудеться засідання Київської обласної тристоронньої соціально-економічної ради


 У відповідь на звернення голови Київської обласної ради профспілок Лідії Харченко до голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна  з ініціативою щодо проведення найближчим часом засідання обласної територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, отримано згоду.


Отже, засідання, на якому планується обговорення питань соціального захисту працівників в умовах підвищення з 1 січня 2021 року вартості газу і електроенергії для населення та проведення адміністративно-територіальної реформи, а також інших актуальних проблем сьогодення, відбудеться 26 січня 2021 року.


Місце проведення: зала засідань ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» за адресою: м. Київ, вул. Ш.Руставелі, 39-41, 16 поверх.

 

Початок - об 11.00.

 

Київська обласна рада профспілок

22 грудня 2020 року у режимі відео-конференції відбудеться засідання Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок

22 грудня 2020 року у режимі відео-конференції відбудеться 22 грудня 2020 року у режимі відео-конференції відбудеться засідання Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок.

АНОНС

У зв'язку з розглядом у Верховній Раді України низки законопроектів, ініційованих Урядом і окремими народними депутатами, що продовжують політику наступу і звуження прав працівників і профспілок, а також через неврахування пропозицій профспілок у проекті Державного Бюджету на 2021 рік, зокрема, що стосуються підвищення заробітної плати та державних соціальних гарантій, Федерація профспілок України, її членські організації 2-3 грудня 2020 року проведуть акції протесту у формі пікетування будівлі Верховної Ради України.


 

 

 

Практичний посібник "Застосування нових інформаційних технологій в роботі профспілок"

  

Шановні колеги!

 

Для профспілкових лідерів, працівників і активістів Підприємство «Профінформ» готує до друку практичний посібник: Застосування нових інформаційних технологій в роботі профспілок», де в доступній формі  подаються знання і пояснюється прості кроки, які може зробити кожен, щоб розмістити свою інформацію у соціальних мережах.

 

Посібник написаний доступною мовою для звичайних людей без фахової підготовки, які зможуть користуватися соціальними мережами. Для кращого засвоєння матеріалу посібник містить ілюстровані рекомендації як створювати та просувати власну інформаційну сторінку у найпоширеніших соціальних мережах – Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, тощо. Як проводити інформаційні кампанії у соцмережах, забезпечити зворотний зв'язок  з  членами профспілок і впливати на їхню думку, донести профспілкові ідеї до простих людей і залучати їх до профспілок.

Книга концентрує величезний досвід, накопичений авторами в інформаційній профспілковій роботі, і є адаптованою для звичайних читачів.

Сподіваємось, цей посібник стане в нагоді всім, хто цікавиться роботою у  соціальних мережах та комунікаційною діяльністю, а для профспілкових лідерів стане справжнім помічником.

 

Обсяг книги – близько 100 сторінок, орієнтовна вартість – 120-130 грн.

 

Усіх бажаючих придбати такий посібник просимо надати свої заявки у термін до 10.12.2020 року – гарантійним листом на бланку та з печаткою із зазначенням кількості замовлених примірників, адреси для отримання книжки, контактного телефону відповідальної особи.

 

Листи надсилати на електронну пошту "Профінформу" profvisti@ukr.net., тел. для довідок: 097-245-63-85;  (044) 205-75-21. Відповідальний редактор Ганна Глушко.

 

 

 

ПРОФІНФОРМ

Як передплатити профспілкові видання