Відбудеться засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради

26 січня 2021 року відбудеться засідання Київської обласної тристоронньої соціально-економічної ради


 У відповідь на звернення голови Київської обласної ради профспілок Лідії Харченко до голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна  з ініціативою щодо проведення найближчим часом засідання обласної територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, отримано згоду.


Отже, засідання, на якому планується обговорення питань соціального захисту працівників в умовах підвищення з 1 січня 2021 року вартості газу і електроенергії для населення та проведення адміністративно-територіальної реформи, а також інших актуальних проблем сьогодення, відбудеться 26 січня 2021 року.


Місце проведення: зала засідань ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» за адресою: м. Київ, вул. Ш.Руставелі, 39-41, 16 поверх.

 

Початок - об 11.00.

 

Київська обласна рада профспілок

22 грудня 2020 року у режимі відео-конференції відбудеться засідання Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок

22 грудня 2020 року у режимі відео-конференції відбудеться 22 грудня 2020 року у режимі відео-конференції відбудеться засідання Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок.

АНОНС

У зв'язку з розглядом у Верховній Раді України низки законопроектів, ініційованих Урядом і окремими народними депутатами, що продовжують політику наступу і звуження прав працівників і профспілок, а також через неврахування пропозицій профспілок у проекті Державного Бюджету на 2021 рік, зокрема, що стосуються підвищення заробітної плати та державних соціальних гарантій, Федерація профспілок України, її членські організації 2-3 грудня 2020 року проведуть акції протесту у формі пікетування будівлі Верховної Ради України.


 

 

 

Практичний посібник "Застосування нових інформаційних технологій в роботі профспілок"

  

Шановні колеги!

 

Для профспілкових лідерів, працівників і активістів Підприємство «Профінформ» готує до друку практичний посібник: Застосування нових інформаційних технологій в роботі профспілок», де в доступній формі  подаються знання і пояснюється прості кроки, які може зробити кожен, щоб розмістити свою інформацію у соціальних мережах.

 

Посібник написаний доступною мовою для звичайних людей без фахової підготовки, які зможуть користуватися соціальними мережами. Для кращого засвоєння матеріалу посібник містить ілюстровані рекомендації як створювати та просувати власну інформаційну сторінку у найпоширеніших соціальних мережах – Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, тощо. Як проводити інформаційні кампанії у соцмережах, забезпечити зворотний зв'язок  з  членами профспілок і впливати на їхню думку, донести профспілкові ідеї до простих людей і залучати їх до профспілок.

Книга концентрує величезний досвід, накопичений авторами в інформаційній профспілковій роботі, і є адаптованою для звичайних читачів.

Сподіваємось, цей посібник стане в нагоді всім, хто цікавиться роботою у  соціальних мережах та комунікаційною діяльністю, а для профспілкових лідерів стане справжнім помічником.

 

Обсяг книги – близько 100 сторінок, орієнтовна вартість – 120-130 грн.

 

Усіх бажаючих придбати такий посібник просимо надати свої заявки у термін до 10.12.2020 року – гарантійним листом на бланку та з печаткою із зазначенням кількості замовлених примірників, адреси для отримання книжки, контактного телефону відповідальної особи.

 

Листи надсилати на електронну пошту "Профінформу" profvisti@ukr.net., тел. для довідок: 097-245-63-85;  (044) 205-75-21. Відповідальний редактор Ганна Глушко.

 

 

 

ПРОФІНФОРМ