МОЛОДІЖНА РАДА ПРОВОДИТЬ ЗАХІД ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

До Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, Молодіжна рада Київської обласної ради профспілок організовує тематичну зустріч у Київській обласній бібліотеці для юнацтва.

Учасники зможуть ознайомитись із роботою бібліотеки, заходами і проєктами щодо популяризації бібліотек.
У рамках зустрічі заплановано перегляд фільму "Ірландець".
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу 28 версня о 18.00 за адресою: м.Київ, вул. Драгомирова, 8!

Вхід вільний!
11-12 вересня 2021 року відбудеться офлайн-зустріч профспілкової молоді

 

З метою започаткування нової традиції щорічних зустрічей профспілкової молоді Київщини планується перший спільний захід Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок з Молодіжною радою Київської міської ради профспілок на базі ДЮСШ «Буревісник» (м. Київ, Труханів острів). 

 

До участі запрошено гостей: голову Київської обласної ради профспілок Василя Хвостікова і голову Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м.Києві Валентина Мельника.

 

Під час  зустрічі заплановані семінари, дискусії тренінги, тімбілдіннг «Вогнище дружби».

 

Контактні особи:

Різник Владислав +380673978285

Бабич Павло +380672464470

 

Київоблпрофрада

АНОНС

З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України Федерація профспілок України планує проведення:

 

- 18 серпня 2021 року о 10.00 Профспілкового флешмобу «30 років Незалежності України» за участю керівництва ФПУ, керівники членських організацій, профспілкові активісти.

 

- 19 серпня 2021 року відбудеться Профспілковий дискурс на тему: «30 років Незалежності України. Будуємо соціальну і правову державу разом».

На заході планується обговорити основні віхи становлення та розвитку профспілкового руху, соціального діалогу і партнерства, правового захисту і міжнародної співпраці протягом років незалежності України.

У профспілковому дискурсі візьмуть участь керівництво Федерації профспілок України, керівники членських організацій ФПУ, профспілкові активісти, експерти, науковці, представники міжнародних організацій, соціальні партнери.

АНОНС

22 липня 2021 року об 11-00 в приміщенні ПрАТ  «Укрпрофоздоровниця» за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39-41, 16 поверх, відбудеться засідання Президії Київської обласної ради професійних спілок, на якому основним розглядатиметься питання "Про досвід роботи  Київської обласної організації Профспілки працівників агропромислового комплексу України по роботі з молоддю".

 

Київська обласна рада профспілок

УВАГА! 16 червня відбудеться позачергове засідання Ради КОРПС

Сьогодні, 16 червня 2021 року, об 11.00 у приміщенні Федерації профспілок України за адресою: м.Київ, майдан Незалежності, 2, 1 поверх відбудеться позачергове засідання Ради  Київської обласної ради профспілок. 

 

На порядок денний засідання виноситься питання:

 

- Про вибори голови Київської обласної ради профспілок на термін до наступної конференції. 

 

Початок реєстрації учасників з 10.00.

 

 

Київська обласна рада профспілокГОТУЄТЬСЯ ДО ДРУКУ «БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ» НА ТЕМУ: «ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В 2021 РОЦІ»

Основними документами для обчислення пенсій є документи про страховий стаж і заробітну плату працівника.


При цьому обчислення стажу роботи та заробітку для призначення пенсій тісно пов’язано зі сплатою внесків до Пенсійного фонду.
При підготовці цього випуску враховувалися запитання, які найбільше надходили від профспілкових організацій і членів профспілок стосовно обчислення страхового стажу, заробітку, призначення і перерахунку пенсій, а також на що потрібно звернути увагу при розгляді того чи іншого питання. Матеріали цього номеру «Бібліотечки» базуються на нормах законодавства України.
Сподіваємось, що матеріали, надруковані в цій «Бібліотечці», стануть у пригоді працівникам профспілкових комітетів і членів профспілок.

АНОНС


25 травня 2021 року відбудеться VIII-й З’їзд Федерації профспілок України,  яка об’єднала у свої лавах понад 4 млн. членів профспілок.


У роботі з’їзду візьмуть участь 377 делегатів від 45 всеукраїнських профспілок та 25 територіальних профоб’єднань. У режимі відеоконференції  до учасників звернуться керівники міжнародних профспілкових об’єднань та національних профцентрів зарубіжних країн. Запрошені до участі керівники держави, центральних органів державної влади та управління, соціальні партнери, представники громадських організацій, засобів масової інформації.


З’їзд як вищий керівний орган ФПУ підіб’є підсумки п’ятирічної роботи, заслухавши звіт Ради ФПУ, а також обговорить Стратегію діяльності Федерації профспілок України на  2016-2021 роки «Час дій та якісних змін». На розгляд з’їзду будуть внесені проекти заяв і резолюцій з питань захисту трудових прав працівників, молодіжної політики тощо.  


З’їзд ФПУ розпочне свою роботу 25 травня 2021 року о 10.00 в МЦКМ профспілок України (Жовтневий палац), за адресою: м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1 (колишня вул. Інститутська).

 

Детальніше:

https://fpsu.org.ua/259-slajder-izbrannykh-novostej/20034-viii-z-jizd-fpu.html

VIII з’їзд Федерації профспілок України відбудеться 25 травня 2021 року в Києві

Таке рішення прийнято 13 травня на засіданні Ради ФПУ.

 

З інформацією з цього питання виступив Голова ФПУ Григорій Осовий. Він нагадав, що рішенням Ради Федерації профспілок України від 18 березня ц.р. з’їзд ФПУ, запланований на 24 березня 2021 року, було відтерміновано у зв’язку з карантинними обмеженнями і забороною на проведення масових заходів. Враховуючи, що з 1 травня послаблено карантинні обмеження в м. Києві, зокрема знято заборону на проведення масових заходів, прийнято рішення скликати VIII з’їзд ФПУ 25 травня 2021 року.


Засідання проходитиме в приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок. Початок роботи профспілкового Форуму о 10.00.


Профспілки – за безпечні умови праці для працівників


Сьогодні, 29 квітня, відповідно до плану роботи КОРПС на 2021 рік, Київська обласна рада профспілок проводить нараду керівників членських організацій та профспілкового активу області до Всесвітнього Дня охорони праці у 2021 році під гаслом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР» (безпека та здоров’я на роботі).

 

Метою заходу є привернення уваги Сторін соціального діалогу до процесу формування політики щодо покращення безпеки та здоров’я працівників на роботі. В ході наради планується обговорення питань щодо стану охорони праці на підприємствах, установах та організаціях області, про основні заходи заінтересованих Сторін, що забезпечують належні, безпечні і здорові умови праці та особливості організації роботи в умовах карантину.
 

Київська облпрофрада проведе семінар з питань трудового законодавства

 

30 березня 2021 року об 11-00 в режимі відеоконференції з використанням програми ZOOM відбудеться семінар на тему: «Актуальні питання трудового законодавства. Щодо забезпечення ефективності державного нагляду і громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю».

 

 

У роботі семінару братимуть участь :

-     Шаботинський Валентин Володимирович - начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області;

-     Сидоряк Ірина Георгіївна - заступник керівника Департаменту правового захисту, заступник головного правового інспектора праці Федерації профспілок України.

 

До участі у заході запрошені керівники членських організацій Київської обласної ради профспілок, фахівці юридичних відділів профспілок, профактив.

 

Київська обласна рада профспілок

Назад Вперед
Наверх