ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ НА КИЇВЩИНІ ЗМЕНШИЛАСЬ НА 1,5 МЛН ГРН

Питання забезпечення своєчасної виплати зарплати та погашення її заборгованості є важливими для Київської облдержадміністрації, - про це йшлося на засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати.


Як ми інформували, у ході чергового засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати, яка пройшла під головуванням заступниці Міністра економіки України Світлани Глущенко 2 вересня ц.р., серед інших розглядалося питання погашення заборгованості із зарплати на підприємствах Київщини.


У роботі взяв участь голова Київської обласної ради профспілок Василь Хвостіков. Від ОДА у засіданні взяли участь заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов і директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Ігор Мещан.

На засіданні зазначалось, що завдяки проведеній роботі суму заборгованості по зарплатах в регіоні зменшено на 1,5 млн грн.Підбито підсумки роботи Пенсійного фонду Київщини

Засідання Колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за підсумками роботи у І півріччі 2021 року відбулось у м.Біла Церква.


У засіданні колегії взяв участь та виступив голова Київської обласної ради професійних спілок Василь Хвостіков.


Він, зокрема, відмітив самовідданість та відповідальність працівників Пенсійного фонду Київщини і вніс на розгляд профспілкового активу пропозицію щодо заохочення працівників Фонду за високий професіоналізм.


У Колегії взяли участь: Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов, , голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк, голова Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України Леонід Білоус, а також керівники структурних підрозділів Головного управління.

ПРОФСПІЛКИ ПРОВЕЛИ БЮДЖЕТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ з Мінфіном

У Міністерстві фінансів України 2 вересня  2021 року у рамках соціального діалогу та з метою обговорення проекту Державного бюджету України на 2022 рік відбулася  робоча зустріч представників СПО об’єднань профспілок і СПО роботодавців з представниками Міністерства фінансів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства економіки України та ін.


Під час зустрічі керівництвом Мінфіну було презентовано основні параметри проекту Держбюджету на 2022 рік.

Профспілкова Сторона репрезентувала свої пропозиції до проекту Держбюджету на наступний рік. Вони сформовані на основі чинного законодавства з урахуванням норм міжнародних зобов’язань України та спрямовані на впровадження в Україні європейських стандартів життя, що узгоджується з нормами Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. 


Профспілкові пропозиції спрямовані на забезпечення встановлення належного рівня соціального захисту громадян, у т.ч. шляхом підвищення розмірів основних державних соціальних стандартів та гарантій, сприятимуть гідному функціонуванню систем охорони здоров’я, освіти і науки, розвитку внутрішнього ринку, сприятимуть економічному зростанню держави, скороченню бідності громадян і підвищенню їх добробуту.

 

Графік особистого прийому громадян керівництвом ГУ Пенсійного фонду України у Київській області

Наказом Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області від 18 серпня 2021 р. № 1906 затверджено Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

 

Додається

 

 

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області 

Депутати Київщини збільшили фінансування соціальних обласних програм

 

На черговій четвертій сесії 14 червня 2021 року депутати Київської обласної ради збільшили фінансування обласних програм, внесли зміни до 14 з них, створили нові цільові програми та передбачили кошти на їхнє виконання.

 

Так  фінансування програми «Здоров’я Київщини» збільшено на 10 мільйонів гривень. Внесено зміни до Статутів медичних закладів Київщини, щоб вони могли заключати нові договори з НСЗУ і отримувати більше грошей із державного бюджету.


Також збільшено фінансування програми, яка передбачає будівництво і реконструкцію дитячих садочків, шкіл та інших закладів соціальної інфраструктури до 324 мільйонів замість 250-ти.


Ці кошти допоможуть завершити деякі об’єкти вже до кінця цього року.

На Київщині збільшиться кількість опорних лікарень

 

Про це зазначалось під час робочої наради у Київській обласній раді, де обговорено нагальні проблеми медичної галузі, які депутати КОР виносять на розгляд найближчої сесії.

 

Мова йшла про необхідність забезпечення сучасним обладнанням спеціалізованих медичних закладів третинного рівня. Адже від цього напряму залежить спроможність підписання лікарнями з НСЗУ   додаткових пакетів медичних послуг.

Також гостро стоїть питання проведення ремонтних робіт у медзакладах, таких як Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради «Київська обласна дитяча лікарня», покрівля якої потребує ремонту.


Було обговорено питання збільшення опорних лікарень, яких на Київщині може стати 17, замість 13, та на основі цього, планування маршрутизації Центром екстреної медичної допомоги.


Крім цього учасники зустрічі порушили питання забезпечення фінансуванням захищених статей і наголосили на важливості розвитку телемедицини й центру трансплантації.  

В школах Київської області створюється сучасний освітній простір

Цього року на розвиток матеріально-технічної бази шкіл Київщини в обласному бюджету передбачено 36 млн грн.

 

Ці кошти спрямують на оновлення меблів і техніки. І частина освітніх закладів регіону перші поставки вже отримали.

«Ми активно готуємось до нового навчального року. І за кошти обласного бюджету для закладів освіти розпочали закупівлю нового обладнання, яке дозволить зробити освітній процес сучасним та інтерактивним. Класи укомплектовуються сучасними меблями, зокрема одномісними регульованими партами і стільцями. Окрім цього, у кожному  навчальному  кабінеті встановлюється сучасний мультимедійний проєктор, маркерна дошка, ноутбук вчителя та 10 планшетів для учнів, а ще документ-камера й багатофункціональний пристрій», – розповів очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.


 

ОБГОВОРЕНО РОЗВИТОК ПРОФОСВІТИ НА КИЇВЩИНІ

Реалізацію плану розвитку системи професійної освіти розглянули на онлайн-засіданні профільної регіональної ради Київщини. Його дія розрахована до 2027 року.

 

Участь в онлайн-засіданні професійної (професійно-технічної) освіти Київської області взяли представники структурних  підрозділів Київської обласної державної адміністрації, обласної ради, обласного центру зайнятості, організацій роботодавців, профспілок, Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області  та керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 

Учасники розглянули й погодили запропоновані закладами професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти обсяги регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів у 2021 році.

 

ВЕТЕРАНИ Й УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ ОТРИМАЮТЬ ЩОРІЧНІ РАЗОВІ ВИПЛАТИ

З нагоди Дня пам’яті та примирення - 8 травня ветерани й учасники бойових дій отримають щорічні разові виплати.

 

Департамент соціального захисту населення Київської облдержадміністрації вже розпочав роботу з забезпечення своєчасної виплати. 

 

На допомогу від держави мають право учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особи, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертви нацистських переслідувань.

 

Відповідно до постанови Уряду від 8 квітня 2021 року № 325, виплату буде здійснено до 5 травня 2021 року.

Депутати Київщини розглянули заяву КОРПС проти підвищення тарифів

Постійна комісія Київської обласної ради з питань управління комунальною власністю, приватизації, житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій 2 квітня на своєму засіданні розглянула Заяву Київської обласної ради профспілок та звернення Яготинської міської ради до влади щодо мораторію на підвищення тарифів на природний газ, електроенергію, комунальні послуги та електропостачання для населення.


Профспілкову позицію депутатам репрезентувала голова КОРПС Лідія Харченко. Вона зазначила, що у січні 2021 року, коли Україною прокотилась хвиля акцій проти підвищення з початку поточного року палати за комуналку Президія КОРПС  прийняла Звернення до Уряду, Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації з категоричним протестом проти підвищення тарифів на газ, електроенергію, тепло і воду для населення.


Профспілки Київщини вимагають зупинення тарифної вакханалії в енергетичній галузі та забезпечення державного регулювання в цій стратегічно важливій сфері.

Крім цього, Лідія Харченко розповіла депутатам Київщини про діяльність КОРПС, яка представляє інтереси більше 130 тисяч найманих працівників області, і наголосила на важливості подальшої співпраці з обласною радою та депутатським корпусом.


Назад Вперед
Наверх