У Київській обласній раді обговорено проекти програм соціально-економічного розвитку області

 

У нараді під головуванням очільника Київської обласної ради  Олександра Склярова взяли участь його заступники, керівництво Київської обласної державної адміністрації, голови постійних комісій КОР, начальники структурних підрозділів КОДА, депутати обласної ради.

 

 На засіданні розглянуто проєкти комплексних та цільових програм соціально-економічного розвитку. Таке обговорення відбулось в рамках підготовки бюджету області на 2021 рік.

 

Зокрема, у доповіді директорки Департаменту освіти та науки КОДА Жанни Осипенко, акцентувалось на втіленні проєктів «Нова українська школа», «Дитина з особливими потребами», «Обдарована дитина», «Сучасні заклади професійної освіти» та «Сучасний харчоблок і шкільна їдальня». Ці та інші проєкти є надзвичайно важливими для поліпшення якості освітянських послуг та розвитку системи освіти Київщини.

 

З Київщини зробили регіон із сировинною економікою

Ярослав Добрянський, заступник голови Київської облради: 

- Сьогодні у державі створено такі умови для бізнесу, внаслідок яких найбільш ефективною галуззю промисловості Київщини є видобування і експорт сировини.


За повідомленням Держстату, у жовтні 2020 року найбільшу зарплату на Київщині отримували працівники кар’єрів і добувної промисловості – понад 18 тисяч гривень. Це одна з небагатьох галузей, які розвивалися протягом карантину, причому вона розвивалася дуже серйозно – більше 26% приросту за рік. Це свідчить про те, що область орієнтується на сировинну економіку.

- У нас не створюється ніякого продукту, ми видобуваємо сировину і експортуємо її. Через це втрачає потенційні робочі місця, - заявив Я.Добрянський.

На Київщині стартував проєкт із неформальної освіти для молоді

7 грудня в Києві стартував проєкт із неформальної освіти для молоді, задіяної у сфері спорту Київської області "Молодь змінить Україну. Sport. Київщина"

 

Про це повідомила прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Участь у панельній дискусії взяв начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв. Він є організатором заходу. Варто зауважити, що даний проєкт також підтримало Міністерства молоді та спорту України, на який завітала заступниця міністра Марина Попатенко.

 

З вітальними словами звернулися до учасників заходу директорка Фонду Олена Бекреньова та очільник молодіжного центру Андрій Михайлов.

У Київській обласній раді створено міжфракційне об’єднання «Київщина»

 

До його складу якого увійшло 45 депутатів. 


«Наші виборці чекають на конкретні заходи, спрямовані на поліпшення якості їхнього життя, інфраструктурну розбудову краю. Заради цього треба  об’єднуватися і разом працювати на розвиток області", - заявила співголова об’єднання Ганна Старикова (фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»). - Фракції утворили більшість і сформували органи Київської обласної ради задля злагодженої роботи Київської обласної державної адміністрації та облради з метою успішного виконання всіх цільових програм, - сказала вона та побажала депутатам конструктивної і плідної роботи.

Обрано голову Київської обласної ради

Під час засідання першої сесії Київської обласної ради VIIІ скликання шляхом таємного голосування головою обласної ради було обрано Олександра Склярова, члена партії «Слуга народу», за якого віддали свої голоси 44 депутата.


До цього Олександр Скляров обіймав посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації.

Публікація на сайті відділення НСПП в м. Києві та Київській області щодо співпраці з Київською облпрофрадою

 

12 листопада 2020 року у рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в місті Києві та Київській області (далі — Відділення) та Київською обласною радою професійних спілок, за ініціативи начальника Відділення Д. Коцупала, відбулася робоча зустріч фахівців Відділення та голів профспілкового активу Київщини.


Зустріч розпочалася зі вступного слова голови Київської обласної ради профспілок — Л. Харченко. На порядок денний було винесено низку актуальних питань, щодо завдань профспілкових організацій по розвитку соціального діалогу, як основного важелю у забезпеченні соціально-трудових прав та гарантій працівників.

Д. Коцупал проінформував присутніх про спільні дії з Київською обласною радою профспілок, ознайомив голів профспілок з напрямками діяльності НСПП, поділився досвідом вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), висвітлив можливі способи захисту трудових прав найманих працівників.

 


 
Співпраця Київської облпрофради з відділенням НСПП - визначено перспективи

Конструктивна та результативна розмова відбулась 12 листопада ц.р. у Київській обласній раді профспілок, де керівники членських організацій облпрофради провели нараду з представниками відділення Національної служби посередництва і примирення у м. Києві та Київській області.

 

На початку було наголошено, що метою зустрічі є визначення шляхів вирішення конкретних питань, які виникають під час роботи в обласних галузевих профспілкових організаціях, а також підбиття підсумків співробітництва КОРП та НСПП у рамках Угоди про співпрацю.

Голова КОРП Лідія Харченко зазначила, що у процесі утворення Об’єднань територіальних громад для профспілок важливим є зберегти профорганізації на місцях та отримати юридичну підтримку і консультації, зокрема від НСПП, при вирішенні питань захисту прав працівників.

 

Озеленимо наш край!

У м. Сквира 16 жовтня ц.р. соціальними партнерами профспілок  та представниками громадськості висаджено сквер з найпоширеніших порід дерев в Україні.


Рішення про створення цього скверу було прийнято ветеранською організацією Сквирщини.


У заході взяли участь:

- Василь Гриша – голова Сквирської районної ради;

- Василь Фатхутдінов - начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області;

- Василь Верещак – заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Київській області;

- Катерина Плівачук – кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений вчитель України, вчитель української мови та літератури, вчитель методист, почесний громадянин м. Сквири;

- Василь Цимбалюк– кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України, учитель української мови та літератури;

- Катерина Бондарчук– заслужений журналіст України, головний редактор районної газети «Вісник Сквирщини» та ін.

Відбулось Пленарне засідання позачергової сесії Київської обласної ради

15 жовтня 2020 року відбулося пленарне засідання 36 позачергової сесії Київської обласної ради VІІ скликання, яке провела в.о. голови ради Тетяна Семенова.

 

 

«Прийняті рішення важливі для медиків, учасників бойових дій і їхніх родин, інших соціальних категорій, які чекають нашої підтримки, для дітей, які очікують усиновлення, для вирішення питань інфраструктури та будівництва, екологічних проблем, ЖКХ, для економічного розвитку та малого й середнього бізнесу, дуже важливою є програма, яка дозволить врятувати наші комунальні підприємства від банкрутства, для доступності в отриманні громадянами послуг, для втілення в життя молодіжних проектів» - наголосила за підсумками роботи Тетяна Семенова.