-->
"Профспілковий молодіжний кемп Київщини "Reunion trade union"

23 лютого 2024 року відбувся вже традиційний для Київщини захід "Профспілковий молодіжний кемп Київщини "Reunion trade union", який згуртував профспілкову молодь регіону.

ЗВЕРНЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ фЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Молодіжна рада Федерації профспілок України звернулись до молоді Європи, Білорусі, Росії із закликом поширити інформацію щодо кровавої війни в Україні.

Продовжуємо розбудовувати молодіжний профспілковий рух на Київщині

 

Вже стало доброю традицією об’єднувати профспілкову молодь міста Києва та Київської області та проводити спільний захід під назвою профспілковий молодіжний кемп Київщини: Reunion trade union.


 

Конгрес молоді Федерації професійних спілок України

Конгрес молоді Федерації професійних спілок України, проходив 2-4 лютого 2022 року у м. Львів. Делегатом та представником від Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок був Владислав Різник.


Тема даного семінару-тренінгу молодих профспілкових діячів співпадає з тими завданнями, які визначив 8-й з’їзд Федерації профспілок України, прийнявши резолюцію «Молодь – майбутнє профспілок».

МЕДІАЦІЯ – ПОГЛЯД НА ПРОЦЕС ЗСЕРЕДИНИ

Сьогодні на багатьох ресурсах можна віднайти різноманітну інформацію стосовно процесу, який допомагає сторонам вирішити спір в конфліктній ситуації - медіації. Тому, наступна інформація буде цікавою для тих, хто хоче дізнатися більше про цей процес, враховуючи що 15 грудня 2021 року набрав чинності Закон України «Про медіацію», прийнятий Верховною Радою України.

Профспілка має відповідати викликам сьогодення

20-22 грудня 2021 р. у Чернігові відбувся навчальний семінар для профспілкового активу, організований Київською обласною радою профспілок.


Учасників гостинно зустрів Навчально-методичний центр Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Під час тренінгу обговорювались такі актуальні теми, як формування позитивного іміджу профспілкового лідера, планування та проведення органайзингових компаній в профспілках тощо.


У заході взяли участь голови профспілок різних ланок, члени Президії КОРПС, представники профспілок Грузії.


– Ми навчаємо молодь, представників старшого покоління спілчан, - говорить голова профспілок Київщини Василь Хвостіков,  -  ми беремо успішні кейси наших колег із-за кордону. Зокрема, на цей захід ми запросили своїх грузинських колег - Георгія Діасамідзе, який очолює профспілку АПК Грузії "Labor".Навчається профактив Київоблпрофради

20 грудня ц.р. розпочав роботу триденний навчальний семінар для профспілкового активу Київської обласної ради профспілок.

 

Тем тренінгу -  «Формування позитивного іміджу профспілкового лідера». Навчання відбувається на базі навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, м Чернігів. (https://nmc.cn.ua/info/news.html?page=1).

 

У ньому беруть участь голова КОРПС Василь Хвостіков, члени Президії Київоблпрофради.

 

Учасники говорять  про адаптацію профспілок до викликів сучасності та головні інструменти подальшого розвитку профспілкового руху. Попереду насичені два дні нової інформації та отримання досвіду проведення органайзингових кампаній.

 

 

Молодіжна рада профспілок Київщини розглянула актуальні питання роботи

 

Відповідно до плану роботи Молодіжної ради Київської обласної ради професійних спілок на ІІ півріччя 2021 року, 25 листопада ц.р. відбулось засідання Молодіжної ради КОРПС з порядком денним:

-          Про обрання заступників голови Молодіжної ради та Виконкому Молодіжної ради Київської обласної ради професійних спілок.

-          Про внесення змін до Положення про Молодіжну раду Київської обласної ради професійних спілок.

-          Про інформаційну політику Київської обласної ради профспілок та Молодіжної ради, шляхи вдосконалення інформаційної впізнаваності та впровадження сучасних форм обміну інформацією.

-          Про створення електронної бази профспілкової молоді Київщини.

-          Про проведення опитування (анкетування) профспілкової молоді Київщини з метою визначення потреб молодих членів профспілок.

-          Про інформаційну листівку з питань роботи з молоддю в профспілках.

Всеукраїнський тренінг для представників молодіжних центрів

21 жовтня розпочався Всеукраїнський тренінг для представників молодіжних центрів за тематикою «Цифрові компетенції».

 

У тренінгу бере участь голова Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок Влад Різник. Захід проводиться Міністерством молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським молодіжним центром за підтримки програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні та Посольства Великої Британії в Україні.

МОЛОДІЖНЕ НАВЧАННЯ

Голова Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок Влад Різник взяв участь у Школі організаційного розвитку для молодіжних громадських організацій під назвою "Найнудніша школа в світі для молодіжних та дитячих громадських організацій".

 

Назва точно не відповідає дійсності, - поділився особистими враженнями Влад Різник. - У ході навчання познайомився з креативними і цікавими людьми з різних куточків України, дізнався над чим потрібно попрацювати для власного розвитку і отримав багато інформації, яку передам членам Молодіжної ради КОРПС.

 

Дякую як організаторам так і всім колегам по «школі» за можливість вчитися і розвиватися!

Назад Вперед
Наверх