Всеукраїнський тренінг для представників молодіжних центрів

21 жовтня розпочався Всеукраїнський тренінг для представників молодіжних центрів за тематикою «Цифрові компетенції».

 

У тренінгу бере участь голова Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок Влад Різник. Захід проводиться Міністерством молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським молодіжним центром за підтримки програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні та Посольства Великої Британії в Україні.

МОЛОДІЖНЕ НАВЧАННЯ

Голова Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок Влад Різник взяв участь у Школі організаційного розвитку для молодіжних громадських організацій під назвою "Найнудніша школа в світі для молодіжних та дитячих громадських організацій".

 

Назва точно не відповідає дійсності, - поділився особистими враженнями Влад Різник. - У ході навчання познайомився з креативними і цікавими людьми з різних куточків України, дізнався над чим потрібно попрацювати для власного розвитку і отримав багато інформації, яку передам членам Молодіжної ради КОРПС.

 

Дякую як організаторам так і всім колегам по «школі» за можливість вчитися і розвиватися!

Флешмоб Молодіжної ради профспілок Київщини

 

«Чому профспілки вийшли на акцію протесту?», «з якими вимогами?», «на які результати ми очікуємо?».

 

На ці та інші питання відповів в інтерв’ю журналістам UA: Суспільне мовлення голова Київської обласної ради профспілок Василь Хвостіков:

 

«Влада ініціює ряд законопроєктів, які суттєво звужують права працівників і профспілок. Ми зі свого боку пропонуємо владі свою позицію щодо даних законопроєктів та раціональне бачення щодо вирішення ситуації, яка склалась.

Профспілки стоять на позиції, що для нас особливо важливим є соціальний діалог, оскільки нас не влаштовує соціальна криза, яка прогнозується у зв’язку з прийняттям цих законопроєктів. Тому група переговорників зі складу представників СПО профспілок знаходиться на зустрічі в Уряді та шукають порозуміння з урядовою стороною щодо законодавчих ініціатив, через які ми сьогодні вийшли на вулицю».

 

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

З цієї нагоди до Київської обласної бібліотеки для юнацтва завітали голова Київської обласної ради профспілок Василь Хвостіков та представники Молодіжної ради КОРПС.


Під час зустрічі колективом бібліотеки було проведено цікаву екскурсію, а також присутні ознайомились із роботою бібліотеки, заходами, які там регулярно проводяться, розробленими методичними матеріалами, книжковими виставками.Молодіжна рада КОРПС звернулась до влади

Молодіжна рада Київської обласної ради професійних спілок на підтримку ініціативи Молодіжної ради Федерації професійних спілок України звернулась зі зверненням до Президента України, Прем’єр-міністра України та Міністра фінансів України щодо передбачення у Держбюджеті - 2022 видатків на фінансування програми пільгового кредитування молоді.

 

Текст Звернення тут.

Молодіжній політиці у профспілках присвячено наступний номер Бібліотечки голови профкому

ГОТУЄТЬСЯ ДО ДРУКУ БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ №9-10/2021 «МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА У ПРОФСПІЛКАХ. ТЕМАТИЧНІ АСПЕКТИ ПРОФСПІЛКОВОГО НАВЧАННЯ» 

 

У випуску Бібліотечки буде висвітлено основні напрями роботи з профспілковою молоддю у Федерації профспілок України, розміщено основні документи, які регламентують молодіжну політику ФПУ.

 
Окремим питанням є висвітлення напрямів та методів навчання профспілкової молоді, тематичні програми навчання та підготовки профспілкових кадрів та кращих практик реалізації молодіжних ініціатив у профспілках.


«Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе!». Сократ

11-12 вересня 2021 року у м. Києві на базі профспілкової ДЮСШ академічної греблі «Буревісник» відбувся захід «Профспілковий молодіжний кемп Київщини: reunion trade union».

 

Кемп організовано Молодіжною радою Київської обласної ради профспілок спільно з Молодіжною радою Київської міської ради профспілок.

 

У заході взяли участь голова Київської облпрофради Василь Хвостіков і голова Київської міськпрофради Валентин Мельник, які привітали молодь та висловили свою позицію щодо сприяння молодіжної роботи у профспілках. До дискусій щодо розвитку профспілкового руху також долучився голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук.

 

Протягом двох днів учасники дискутували про розвиток молодіжного профспілкового руху, говорили про існуючі виклики для профспілок, законодавчі реформи, роботу профспілкових організацій на місцях, мотивацію профспілкового членства серед молоді та ін.

Як зробити профспілкову роботу з молоддю більш ефективною та результативною

Відповідно до Плану роботи Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок на цей рік, 11-12 вересня 2021 року відбувся «Профспілковий молодіжний кемп Київщини: reunion trade union», який провела Молодіжна рада КОРПС спільно з Молодіжною радою Київської міської ради профспілок.

 

Протягом двох днів учасники цікаво спілкувались, дискутували про розвиток молодіжного профспілкового руху, оцінювали існуючі виклики для профспілок, законодавчі реформи, говорили про роботу профспілкових організацій на місцях, мотивацію профспілкового членства серед молоді тощо.

 

У заході взяв участь голова Київської обласної ради профспілок Василь Хвостіков.


ПРОФСПІЛКОВА МОЛОДЬ. У профспілок – є майбутнє

Всі разом маємо вірити у гарне, світле і позитивне майбутнє та подальший розвиток молодіжного профспілкового руху! – про це йшлося 8 вересня ц.р.  на першому засіданні новообраної Молодіжної ради Профспілки працівників агропромислового комплексу України.

 

У роботі взяв участь голова Київської обласної ради профспілок Василь Хвостіков.

 

Під час засідання було заслухано доповіді та презентації Голови Профспілка працівників АПК України Світлани Самосуд та голови Молодіжної ради АПК України попереднього скликання Володимира Вороха, а також презентацію роботи та настанови від координатора Міжнародної організації IUF Дмитра Степанюка. Відбувся всебічний обмін думками щодо бачення членів Ради подальшого розвитку профспілок та молодіжної роботи.


Після цього шляхом відкритого голосування головою Молодіжної ради АПК України обрано Олексія Мельника доцента кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка, голову профкому студентів та аспірантів Національного університету біоресурсів і природокористування України.


АНОНС. «Профспілковий молодіжний кемп Київщини: reunion trade union»

11-12 вересня 2021 року відбудеться офлайн-зустріч профспілкової молоді.

 

З метою започаткування нової традиції щорічних зустрічей профспілкової молоді Київщини планується перший спільний захід Молодіжної ради Київської обласної ради профспілок з Молодіжною радою Київської міської ради профспілок на базі ДЮСШ «Буревісник» (м. Київ, Труханів острів). 

 

До участі запрошено гостей: голову Київської обласної ради профспілок Василя Хвостікова і голову Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м.Києві Валентина Мельника.

 

Під час  зустрічі заплановані семінари, дискусії тренінги, тімбілдіннг «Вогнище дружби».

 

Контактні особи:

Різник Владислав +380673978285

Бабич Павло +380672464470

 

Київська обласна рада профспілок

Назад Вперед
Наверх