Всеукраїнська акція протесту профспілок, 7 жовтня 2021 року, м. Київ

Представники КОРПС взяли участь у Всеукраїнськвй акції протесту профспілок проти просування владою законодавчих ініціатив, що погіршують права працівників та профспілок,  7 жовтня 2021 року, м. КиївКолегія Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за підсумками роботи у І півріччі 2021 року, м.Біла Церква, 23 липня 2021 року.


У засіданні Колегії взяв участь та виступив голова Київської обласної ради професійних спілок Василь Хвостіков.

 

Він відмітив самовідданість та відповідальність працівників Пенсійного фонду Київщини і вніс на розгляд профспілкового активу пропозицію щодо заохочення працівників Фонду за високий професіоналізм.


Засідання Ради Київської обласної ради профспілок, 16 червня 2021 року

Засідання Ради Київської обласної ради профспілок з питання обрання Голови КОРПС, 16 червня 2021 року 

 


ФОТОГАЛЕРЕЯ. VIIІ-й З’їзд ФПУ, 25 травня 2021 року, м. Київ

Черговий VIIІ-й З’їзд Федерації професійних  спілок України відбувся 25 травня 2021 року у Києві у Міжнародному центрі культури та мистецтв профспілок України «Жовтневий палац».

 

У роботі З’їзду взяли участь 340 делегатів від 45 всеукраїнських профспілок та 25 територіальних профоб’єднань.

Від Київської обласної ради профспілок у роботі форуму взяв участь делегат З’їзду Олексій Початовський, голова Київської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України.

 

У з’їзді як делегати взяли участь Анатолій Цикалюк, голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки України, Тетяна Яковенко, голова Київської обласної організації Профспілки працівників культури України.

Засідання Президії Київоблпрофради, 26 лютого 2021 року


Назад Вперед
Наверх