Академія сучасних профспілкових лідерів стартувала

Карантинні обмеження внесли суттєві зміни у життя кожного з нас. Не оминули вони і реалізацію нового проєкту Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу під назвою «Академія сучасних профспілкових лідерів».

Профспілкові організації Білоцерківщини проти антисоціальних законопроєктів влади

30 червня 2020 року Білоцерківські міські організації галузевих профспілок Київської області провели інформаційну профспілкову акцію на підтримку дій Федерації профспілок України проти антисоціальних законопроєктів влади.

Профспілковці Київщини на попереджувальній акції протесту у м. Києві 30 червня 2020 року

30 червня поточного року на майдані Незалежності зібралося понад 150 членів профспілок різних галузевих обласних організацій для участі у попереджувальній профспілковій акції протесту. Серед учасників акції – представники обласної профспілки працівників АПК, обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, працівників освіти та науки, державних установ, ЖКГ, культури, харчової та переробної промисловості, соціальної сфери, хімічних та нафтохімічних галузей промисловості, пенсійного фонду, автомобільного транспорту та шляхового господарства, лісових галузей та лісового господарства. Найактивнішу участь в організації та проведенні акції брав голова профкому ВАТ «Київський Картонно-паперовий комбінат» Дуля Олексій Олександрович.

25 червня 2020 року на засіданні Президії Київської обласної ради профспілок розглядалося питання «Про дії профспілкових організацій Київщини щодо недопущення прийняття законодавчих ініціатив, які порушують права найманих працівників та профспілок»

Президія обласної ради профспілок підтримала План дій Федерації профспілок України, її членських організацій щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» (реєстр. № 2681). Члени Президії засудили виступи Голови Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, які ведуть до посилення соціальної напруги в суспільстві і вимагають її звільнення з займаної посади.

З Днем Конституції України !

Шановні колеги !

 

Щиро вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України !

 

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична , економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких грунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

 

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

 

З повагою
Голова Київської обласної ради профспілок

В.Ф.Кононенко

12 червня 2020 року у м.Кагарлику відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з профспілковим активом району

Робочу зустріч організували та провели Демиденко Л.В. - керівник апарату Кагарлицької РДА, Дячук О.І. – начальник управління соціального захисту населення Кагарлицької РДА та Цибульський П.К. – голова районної громадської ради по координації діяльності первинних профспілкових організацій.

12 березня 2020 року пройшла VIII звітно-виборна конференція Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу

На конференцію було обрано 60 делегатів, взяв участь у роботі звітно-виборної конференції 51 делегат. Учасники заслухали та дали оцінку роботі обласного комітету за звітний період.

Профактив провів акцію біля Парламентського Комітету

25 лютого 2020 року біля Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшла акція профспілок проти антисоціальних, антитрудових і антипрофспілкових законопроектів та на підтримку Спільної місії ЄКП та ПЄРР МКП. У акції взяли участь представники профспілок Київщини.

Профспілкова армія має мобілізуватись

Конференція «Про роль профспілок у захисті людини праці. Дотримання прав і гарантій діяльності профспілок у сучасних умовах», що відбулась 14 лютого у Києві, порушила проблеми, які на сьогодні є найбільш актуальними для профспілок та усього українського суспільства. У ній взяли участь народні депутати України, науковці, провідні експерти, профактивісти, голови первинок, керівники членських організацій ФПУ тощо.

ХВИЛЯ ГНІВУ. Профспілки Київщини

30 січня 2020 року профспілковці Київської області приєднались до тисяч своїх колег і вийшли на акцію «Хвиля гніву», яка пройшла біля Кабінету Міністрів України. Серед майже тисячі представників Київщини – спілчани з усіх галузевих профспілок області: освітяни, медики, харчовики, працівники агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, хімічної галузі, лісових галузей, лісової промисловості, соціальної сфери, держустанов, пенсійного фонду, енергетики, профкому ВАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» та інші.

Назад Вперед
Наверх