Головою КОРПС обрано Василя ХВОСТІКОВА

Сьогодні, 16 червня 2021 року, на позачерговому засіданні Ради Київської обласної ради профспілок головою Київської обласної ради профспілок на термін до наступної конференції обрано ХВОСТІКОВА Василя Миколайовича - голову Київської обласної організації Профспілки працівників агропромислового комплексу України.


Бажаємо Василю Миколайовичу успіхів на новій високій посаді, подальших трудових досягнень у справі захисту законних прав та інтересів працівників – членів профспілок.

 

 

 

Київська обласна рада профспілок

ВЧИМОСЯ КОМУНІКУВАТИ

У рамках реалізації Угоди між Федерацією профспілок України та Міжнародним бюро праці 2-4 червня 2021 року за сприяння проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» відбувся навчальний тренінг з інформаційно-комунікаційної роботи. 

 

Київську обласну раду професійних спілок на заході представляв голова Київської обласної Профспілки працівників агропромислового комплексу Василь Хвостіков.

 Метою тренінгу стало вдосконалення зовнішньої та внутрішньої комунікації профспілок, підвищення навичок проведення профспілкових інформаційних кампаній.Представники обласної ради дітей Київщини зустрілись із Головою Парламенту

Зустріч відбулась 1 червня - у Міжнародний день захисту дітей.

 

У ній взяли участь представники учнівського самоврядування Київської області, а також Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков і Голова парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

 

Члени обласної ради дітей Київщини мали можливість поставити представникам законодавчої влади свої запитання. Найбільше дітей цікавило, як досягти успіху в житті, соціально реалізуватися, стати справжніми лідерами, щоб  мати позитивний вплив на розвиток та становлення своєї держави.


Діти відвідали сесійну залу ВР під час засідання Верховної Ради України.За повідомленням

 

прес-служби Київської ОДА

На Київщині розпочав роботу проєкт "КРИЛА"


Назва проекту: "Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки". Він втілюється за підтримки Уряду Канади.


Мета проєкту – покращити економічне благополуччя сільських жінок, жінок з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, ветеранок, дружин ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та інших.

У рамках проєкту 700 жінок, переважно з сільських місцевостей області, пройдуть навчання, зможуть визначитися зі своїми професійними цілями і пріоритетами та підготуються до успішного працевлаштування або започаткування власної справи, отримають менторську підтримку та доступ до фінансування.

Протягом чотирьох років проєкт працюватиме у п’яти територіальних громадах: Обухівській, Баришівській, Ржищівській, Узинській та Васильківській.

 

ЗАЯВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

 25 травня 2021 року у Києві відбудеться VIII-й Зїзд ФПУ.

 

На ньому планується розглянути підсумки роботи Федерації за останні п’ять років та визначитись із завданнями на наступний п’ятирічний період щодо найбільш актуальних соціально-економічних та трудових питань.

Напередодні з’їзду ФПУ та її членські організації отримали від Головного слідчого управління Національної поліції України запити щодо надання інформації про «перелік осіб, делегатів від регіональних та галузевих профспілкових організацій, які мають намір взяти участь у з’їзді Федерації профспілок України (із зазначенням повних анкетних та контактних даних) та голосуванні на виборах Голови ФПУ». Відповідно до законодавства запитувана інформація є персональними даними фізичних осіб, що захищається законом.

Здійснюючи досудове розслідування у кримінальному впровадженні № 42020000000001396 від 30.07.2020 щодо нібито незаконного володіння профспілками майном ще з 1990 року, робиться спроба дестабілізувати діяльність ФПУ та вплинути на делегатів з’їзду, які визначають стратегію діяльності на новий п’ятирічний термін та обирають керівні органи ФПУ.

На підставі викладеного, Федерація профспілок України заявляє про грубе порушення Закону «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», зокрема статті 12, якою забороняється втручання органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у статутну діяльність профспілок.

20 травня – Всесвітній день бджіл

На Київщині мають запрацювати апітерапаевтичні центри для оздоровлення громадян та реабілітації після перенесених хвороб, у т. ч. і COVID-19.

 

З такою ініціативою виступили мешканці Яготинської об’єднаної територіальної громади і їх підтримали науковці «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича».

 

В Україні на рік виробляється 70-80 тис. тон меду, більшість якого експортується. Але рівень внутрішнього споживання меду у нас втричі нижчий, ніж, наприклад, у Німеччині. Там рівень споживання меду на душу населення складає 4,5 кг на рік, а у нас лише 1,5 кг на людину. При цьому Україна протягом останніх років входить до десятки найбільших експортерів меду в світі, а за обсягами виробництва меду є лідером в Європі.

- Нам потрібно посилити споживання бджолопродуктів, щоб люди швидше відновлювались після хвороби, - переконаний директор Національного наукового центру «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича» Володимир Постоєнко, який підтримав ініціативу лемешівського пасічника Олега Шаромигова щодо використання бджолопродуктів для відновлення здоров’я, зокрема, у постковідний період.

Відновлено трудові права педагогів-пенсіонерів

Як поінформувала на своєму сайті Київська обласна оргнізація Профспілки освітян, на пропозиції ЦК Профспілки та її територіальних організацій до проекту закону «Про внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» (щодо відновлення конституційних прав працівників закладів загальної середньої освіти, яким призначено пенсію за віком)», реєстраційний № 5365 від 12.04.2021, Комітет з питань освіти, науки та інновацій повідомив, що на його розгляд надійшов альтернативний проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо відновлення конституційних прав працівників закладів загальної середньої освіти», реєстр. № 5365-1 від 23.04.2021 року, який за цілями, завданнями та змістом є близьким до законопроекту №5365.

Обома зазначеними законопроектами передбачено скасування норм статті 22 Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо укладення з педагогічними працівниками державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, які досягли пенсійного віку та яким виплачується пенсія за віком, трудових договорів строком від одного до трьох років.

Україна відзначила Дні пам’яті та примирення і День перемоги

8 та 9 травня традиційно вшановується подвиг українського народу та його визначний внесок у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.


День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – визначні історичні події, коли ми вшановуємо ветеранів та схиляємо голови перед пам’яттю загиблих, висловлюємо повагу жертвам війни, нацистських переслідувань і воєнних злочинів.


У Другій світовій війні Україна зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистого горя від наслідків тієї війни. Нині українцям знову доводиться захищати свою Батьківщину, сьогодні героями стають вже онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945 сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Тому вшануємо полеглих на полях битви та подякуємо ветеранам, які вижили і бережуть пам'ять про події 1941-1945 років.  Це Люди з великої літери і вони достойні мирного неба, гідного життя і державної підтримки.


Слава та шана героям, які в усі часи захищали Україну!

 

Київоблпрофрада

Важка втрата для всієї Київщини

  Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін висловив співчуття з приводу смерті очільниці Київської обласної ради профспілок Лідії Харченко.

 

Лідія Олексіївна пішла з життя раптово. Її смерть – важка втрата для всієї Київщини.

Усі, хто був знайомий із нею, знають, як багато сил і енергії вона вкладала в розвиток профспілкової організації. Колеги та знайомі поважали її як професіонала та як чудову людину. Вона завжди могла дати слушну пораду, допомогти та підтримати.

Неможливо підібрати слова, щоб полегшити біль рідних і близьких у зв’язку з такою страшною трагедією. До таких сумних подій не можна підготуватись чи бути заздалегідь готовим. Проте потрібно триматись, жити далі та берегти пам’ять про Лідію Олексіївну у своїх серцях.

 

Вічна пам’ять.

 

 

З повагою

голова Київської облдержадміністрації                                                                                                            

Василь Володін

 

 

За повідомленням

сайту Київської обласної державної адміністрації 

Співчуття Голови Київської обласної ради та депутатів Київщини

6 травня раптово пішла з життя голова Київської обласної ради профспілок, Заслужений  працівник профспілок України Харченко Лідія Олексіївна.

 

Це – тяжка втрата для всієї Київщини, профспілкової організації, а насамперед – для рідних та близьких Лідії Олексіївни.

Все своє життя вона  працювала на благо розвитку та зміцнення авторитету професійних спілок. Її діяльність була спрямована на захист інтересів та прав людей праці,  розвиток та розбудову Київщини.

 

Від депутатського корпусу, виконавчого апарату Київської обласної ради та від себе особисто висловлюю сердечні співчуття рідним і близьким Лідії Олексіївни.

 

Голова Київської обласної ради                                              

Наталія Гунько

 

 

 

за повідомленням

сайту Київської обласної ради

Назад Вперед
Наверх