ДОСВІД ПЕРВИНКИ. Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів

Відповідно до плану роботи Київської обласної ради профспілок представниками облпрофради за участю голови  Київської  обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Завадського В.А. з виїздом на місце вивчалось питання щодо роботи первинної профспілкової організації Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів по соціально-економічному захисту членів профспілки.

 

Основним видом діяльності Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів є надання  різнопланових  соціальних послуг пенсіонерам, інвалідам та особам, що потрапили в складні життєві обставини в умовах постійного проживання в стаціонарних відділеннях на повному державному утриманні, а також зазначеним особам відділеннями територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг), зокрема денного перебування, соціальної допомоги вдома, комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та дітей групи ризику, підтриманого проживання та відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

СПІВЧУТТЯ

З глибоким сумом інформуємо, що пішов з життя голова Києво-Святошинського райкому профспілки працівників АПК Василь Іванович Кравчук.


Це - саме те рідкісне поєднання наставника, коллеги, друга. В наших  серцях він назавжди залишиться як чесна, принципова та віддана профспілковій справі ЛЮДИНА.


Вічна память.

 

Київська обласна організація Профспілки працівників АПК України

Робочі зустрічі у трудових колективах

23 листопада відбулась робоча зустріч голови Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу Василя Хвостікова та голови Васильківського районної організації профспілки працівників АПК Тетяни Любарської з профспілковим активом первинної профспілкової організації Національного наукового центру "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства".

Обговорено соціальні питання працівників

Відбулась робоча зустріч голови Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу Василя Хвостікова з виконуючою обов'язків директора "Панфильська дослідна станція національного наукового центру Інституту землеробства НААН України» Єлизаветою Задубинною.

Єлизавета Валеріївна повідомила, над якими дослідженнями працює наукова установа. У ході зустрічі обговорювались соціальні питання.

Адміністрація установи визнає роль первинної профспілкової організації в реалізації норм колективного договору.

Грамотою обласного комітету нагороджено Наталію Пустовойтову, члена профспілкового комітету "Панфильської дослідної станції ННЦ Інституту землеробства НААН України».

 

 

Київська обласна організація

Профспілки працівників АПК

Дійти до первинки
27 жовтня ц.р. відбулась робоча поїздка голови Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу Хвостікова В.М. разом із головою Києво-Святошинської районної організації профспілки працівників АПК Кравчуком В.І. до первинних профспілкових організацій району.

 Зокрема, було проінспектовано роботу наступних профорганізацій:
- Відокремлений підрозділ НУБіП «Боярська лісова дослідна станція»,
- Боярський коледж екології і природних ресурсів,
- Національний науковий центр «Інститут землеробства НААН»,
- Києво-Святошинська державна лікарня ветеринарної медицини.
Профспілка діє

 

Через популістичні дії Уряду в поточному році склалася вкрай критична ситуація із фінансуванням районних управлінь соціального захисту населення (УСЗН).


Потреби фонду оплати праці УСЗН, за оцінкою Київської обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України, забезпечені у кращому випадку на 65-75 %.

Переважна  більшість працівників районних УСЗН отримують лише обов’язкові виплати: посадовий оклад, доплати за ранг та вислугу. А в окремих управліннях не вистачає коштів і на виплату за вислугу.

Найбільш критична ситуація в області склалась в УСЗН Миронівської районної державної адміністрації.

Лайфхаки для сучасних профспілковців

 

Для сучасної профспілки молоді активісти - це можливість підтримати новітні ініціативи, нестандартні рішення багатьох питань, яскраві ідеї, вміння добиватися поставлених цілей як окремої людини, так і цілих організацій. Однак, все не повинно закінчуватися на рівні ідей, хороші пропозиції повинні обов'язково реалізовуватися.

 

Однією з таких ініціатив є молодіжний проєкт «Академія сучасних профспілкових лідерів», започаткований Київською обласною Профспілкою працівників агропромислового комплексу (голова - Василь Хвостіков).

23-25 вересня п.р. у мальовничому місті Кам’янець-Подільський відбулось виїзне навчання для учасників проєкту.

Робота «первинки» - на «відмінно»

На базі приватного акціонерного товариства «Київський картонно-паперовий комбінат» відбулося виїзне засідання президії Київської обласної ради профспілок у роботі якого взяли начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в м. Києві та Київській області Данило Коцупал, профспілкові лідери галузевих профспілок регіону. На порядок денний було внесено низку актуальних питань сьогодення, за якими були прийняті відповідні постанови.