-->
Знайомство з Первинною профспілковою організацією Інституту землеробства Національної академії аграрних наук України

З метою ознайомлення ширококого кола читачів з діяльністю первинних профспілкових організацій Київської області представляємо Первинну профспілкову організацію Інституту землеробства Національної академії аграрних наук України

Проаналізовано роботу профорганізацій обласної Профспілки АПК


15 грудня 2021 року відбулися збори голів первинних профспілкових організацій Київської обласної Профспілки працівників агропромислового комплексу.

 

Під час зборів голова організації Василь Хвостіков доповів про роботу обласного комітету профспілки працівників АПК.

 

Учасників зборів було поінформовано про стан профспілкового членства у 2021 році та причини його падіння, про роботу з проведення тренінгів і семінарів для профспілкового активу з різних напрямів, а також обговорено зареєстровані законопроєкти щодо відчуження профспілкового майна.

 

Голови первинок ознайомились з результатами аналітичного Звіту «Робота майбутнього. Форсайт обумовлених впровадженням нових технологій змін в сільському, лісовому та рибному господарстві України», приділили увагу перспективам впровадження для працівників дуальної форми освіти.


Діяльність Профспілки в умовах реорганізації структури

Реорганізація структури Профспілки в умовах формування територіальних громад та нових районів – саме це актуальне питання розглянуто на Пленумі ЦК Профспілки освітян 9 грудня 2021 року.

 

У його роботі взяв участь голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Цикалюк.

 

Під час обговорення зазначалось, що виборні органи Профспілки своєчасно реагували на законодавчі ініціативи та зміни щодо децентралізації. Було ухвалено відповідні рішення і на сьогодні кількість створених (реорганізованих, перейменованих) організацій зросла до 753. Таким чином, на сьогодні профспілковим членством охоплено 1354 територіальні громади, що більше як 94 % від їх загальної кількості.


Проаналізовано дотримання законодавства про працю

25 листопада 2021 року відбулося он-лайн засідання президії, ради та проведено нараду Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

 

На засіданні розглянуто низку питань, зокрема:

-       Проведення огляду-конкурсу з охорони праці;

-       Щодо зміни в оплаті праці;

-       Про діяльність організаційних ланок Профспілки.


Засідання відбулось під головуванням Анатолія Цикалюка, голови Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

НАРАДА ПРОФСПІЛКИ ОСВІТЯН КИЇВЩИНИ
21 жовтня ц.р. в режимі онлайн пройшла нарада Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України за участю голів міських, районних, територіальних, об`єднаних, селищних організацій Профспілки.
Голова обласної організації Профспілки Анатолій Цикалюк наголосив на важливості відстоювання прав та гарантій спілчан особливо в даний час, враховуючи ситуацію із погіршенням епідеміологічної ситуації в країні.

Були розглянуті актуальні питання щодо електронних лікарняних, організаційних та фінансових питань, підготовки до річних звітів та інші питання.

Потрібне потужнє лоббі прав працівників

8 жовтня 2021 року відбулась зустріч голови Київської обласної організації профспілки працівників ЖКГ Светлани Лєбєдєвої з колективом комунального підприємства «Бучасервіс».


У зустрічі також взяли участь голова Київської обласної ради профспілок Василь Хвостіков та голова Закарпатської обласної ради профспілок Іван Зелінський.


У рамках зустрічі відбувся конструктивний діалог між представниками профспілок і трудового колективу. Сьогодення вимагає нових підходів до співпраці з первинними профспілковими організаціями. Особливо там, де переважна більшість молоді в трудовому колективі. Тому такі зустрічі вкрай необхідні для єдиного потужного лоббі прав працівників.

Президія Київської обласної Профспілки працівників АПК

1 жовтня 2021 року відбулось чергове засідання Київської обласної профспілки працівників АПК з порядком денним:

- Про виконання основних показників бюджету Київської обласної профспілки працівників АПК за 1 півріччя 2021 року;

- Про підсумки дитячого оздоровлення в організаційних ланках Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу в 2021 році.


Під час засідання голова обласного комітету Василь Хвостіков відмітив вклад Білоцерківської районної організації профспілки працівників АПК (голова - Людмила Сова) та первинної профспілкової організації ПрАТ "Комбінат Тепличний" (голова - Калашник В.І.) в організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

Головою Обласної організації Профспілки лісового господарства обрано Олега Рижова

24 вересня відбулась VI звітно-виборча конференція Київської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.


Конференція пройшла на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадрліс». У роботі звітно-виборчої конференції взяли участь і виступили Василь Хвостіков  - голова Київської обласної ради профспілок, Степан Кривов’язий - голова Профспілки працівників лісового господарства України.


Делегати конференції заслухали Звіт Київського обласного комітету профспілки про роботу за період 2016-2021 рр., а також Звіт контрольно-ревізійної комісії обласної організації профспілки та дали задовільну оцінку роботі обласного комітету за звітний період.

Профспілковий Чернігів зустрічає комунальників Київщини

Протягом 9-11 вересня ц.р. гостями Навчально-методичного центру Федерації профспілок Чернігівської області були представники Київської обласної організації Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на чолі з головою С.Лєбєдєвой.  

 

Слухачі працювали за комплексною програмою розвитку компетенцій профспілкових лідерів.

 

10 вересня до навчання приєдналися представники Чернігівської обласної організації профспілки працівників ЖКГ на чолі з головою Сальниковим В.Ю.

Тематичні сесії семінару-тренінгу стосувалися правового захисту членів профспілки, соціального діалогу, оплати праці, колективно-договірної, фінансової роботи, а також керування конфліктами та публічних виступів.  

Профком ефективно контролює виконання законодавства з охорони праці

Наприкінці серпня ц.р. відбулось чергове розширене засідання Президії Київської обласної організації Профспілки працівників харчової та переробної промисловості України (голова - Галина Карнатова).

 

На ньому було розглянуто низку актуальних для Профспілки питань. Заслухано Звіт про виконання бюджету організації за  I  півріччя 2021 року. Під час обговорення зазначеного питання наголошувалось на тому, що всі показники бюджету виконані. Підприємства галузі не мають заборгованості по виплаті заробітної плати а профспілкові внески перераховуються щомісячно і в  повному обсязі.


Наступним питанням порядку денного заслухано і обговорено звіт профкому  Акціонерного товариства «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»: «Про роботу профкому підприємства по контролю за дотриманням законодавства з охорони праці».


 

  

Назад Вперед
Наверх