ПОТЕНЦІАЛ КИЇВЩИНИ. “Київський картонно-паперовий комбінат”, м. Обухів

ПрАТ «Київський картонно–паперовий комбінат» дбає про професійний розвиток молоді і запроваджує програму стажування та адаптації молодих фахівців.


Програма передбачає для молодих фахівців і студентів офіційне оплачуване стажування з можливістю подальшого працевлаштування в штат компанії, - повідомляється на сайті Київського КПК.


Детальніше про переваги Програми та умови участі у ній дивіться за посиланням.


На ПрАТ «Київський КПК» діє потужна профспілкова організація. Голова профспілкового комітету Дуля Олексій Олександрович зазначає, що пріоритетними напрямками роботи профспілкової організації є громадський контроль за дотриманням законодавства України у сфері трудових відносин, оплати праці і охорони праці, а також організації змістовного відпочинку працівників та членів їх сімей.


Як ми повідомляли, на сайті КОРПС у рубриці «Потенціал Київщини» ми розповідаємо про роботу підприємств області з різних галузей промисловості, бюджетного сектору та сфери послуг, про їх досягнення та діяльність профспілкових організацій. 


В Україні запрацював ринок землі

З 1 липня поточного року, відповідно до закону № 552-IX, який Верховна Рада України ухвалила в березні 2020 року, відкрився ринок землі.

 

А напередодні, 24 червня, на засіданні Президії ЦК Профспілки працівників АПК України було обговорено зазначене питання.

 

У засіданні Президії  взяв участь голова КОРПС Василь Хвостіков.

 

Також у роботі взяли участь Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, Голова Державного агентства водних ресурсів Валентин Шліхта, заступник начальника управління юридичного управління ДП «Укрспирт» Віталій Мазур, працівники апарату ЦК Профспілки.

 

Роман Лещенко коротко  проінформував членів президії про ті програми, які відкриті та фінансуються для розвитку малого та середнього бізнесу, адресну підтримку фермерських господарств у зв’язку з відкриттям ринку землі.

Прийнято постанову щодо виконання Резолюції № 4 УІІ з’їзду Профспілки «Землею володіє той, хто на ній працює та живе».

Міністр запевнив, що це лише перша зустріч з Профспілкою АПК України та запропонував провести наступну в офлан-форматі  з визначенням подальших спільних дій та розвитку соціального діалогу у аграрній сфері.
ПРОФСПІЛКОВІ АКТИВІСТИ ЖКГ КИЇВЩИНИ ПІДКОРИЛИ ГОВЕРЛУ

 У Закарпатті побувала група профспілкових працівників і активістів Київської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Світлана Лебедєва). Вони провели виїзне засідання пленуму галузевої профспілки, обмінялися досвідом із своїми колегами із Закарпатської області.

 

Під час знайомства з областю профспілкові працівники ЖКГ Київщини здійснили сходження на найвищу вершину України - Говерлу, яке проходило в досить складних погодних умовах. - Ця мандрівка надовго запам’ятається гостям Карпатського краю, про що відзначила голова галузевої профспілки Київщини Світлана Лебедєва.

 

Разом з профактивістами з Київської області у сходженні на Говерлу взяв участь профспілковий лідер Закарпаття Іван Зелінський.

 

Шляховикам підвищено на 20% тарифні ставки та посадові оклади у порівнянні з минулим роком

 

17 червня Київською обласною організацією профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства було проведено розширене засідання президії спільно з Київської міською організацією профспілки.

 

Вперше з часу установлення карантину засідання було проведено у режимі оф-лайн з дотриманням всіх карантинних вимог.

 

В ході засідання учасниками було обговорено рішення, прийняті VIII З’їздом Федерації профспілок України від 25.05.2021. Особливу увагу було приділено Стратегії діяльності ФПУ на 2021-2026 рік та виділено напрямки, на яких буде закцентована особлива увага наших членськихї організацій. Це, зокрема, правовий та соціальний захист працівників наших галузей, сприяння у реалізації їх прав на безпечну працю та гідну її оплату. Доповідачем з цього питання, головою Київської міському, членом Ради ФПУ Василем Сависьком було зроблено акцент на те, що сприяння розвитку національної економіки,  зростання заробітної плати, протидія законодавчим ініціативам, які направлені на обмеження прав профспілок та лібералізацію законодавства про працю, повинні бути пріоритетом у нашій діяльності.

Відбулась виставка «Agroshow Ukraine 2021»

З 16 по 18 червня в Черкасах на території Черкаського аеропорту тривала виставка відомих брендів імпортної та вітчизняної сільськогосподарської техніки.

 

Головними тематичними розділами виставки «Agroshow Ukraine 2021» були: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс.

 

Цьогоріч в рамках виставки вперше відзначався Всеукраїнський День Фермера. На святкування з’їхались фермери з усіх Відбулась регіонів України.

 

Від Профспілки працівників агропромислового комплексу України фермерів України з професійним святом привітала голова Черкаської обласної профспілки АПК Марина Горлач.

На Київщині стартувала операція «Урожай-2021»

 

У рамках проведення операції «Урожай-2021» відбудеться комплекс профілактичних і контрольно-перевіркових заходів щодо повноти нарахування та сплати податків сільгоспвиробниками, які обробляють землі з метою отримання доходу. Зазначені заходи сприятимуть детенізації аграрного сектору.


Це питання 26 травня розглянуто представниками обласної робочої групи. «Теми оподаткування сільгоспвиробників і регулювання земельних відносин є дуже важливими. І наше спільне завдання з територіальними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування – долучитись до налагодження цього процесу та створити в кожному районі спеціальні робочі групи. Це необхідно задля детінізації аграрного сектора нашого регіону. А також це сприятиме додатковим надходженням до бюджетів усіх рівнів. Завдяки сплаченим податкам ми зможемо більш ефективно та швидко вирішувати питання соціального характеру», – прокоментував перший заступник очільника Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко.

До Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу

Цього року виповнюється 35 років найбільшої  в історії техногенної катастрофи  – аварії на Чорнобильській АЕС.

 

26 квітня традиційно, за участю ветеранів - учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представників колективів автотранспортних підприємств та дорожніх господарств області, біля пам’ятного знака «Автомобілістам і дорожникам – учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» було проведено мітинг з покладанням квітів.

 

У заході взяли участь Голова Київської обласної ради профспілок Лідія Харченко, Голова Київської обласної організації Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Вікторія Коротченко, Голова Професійної спілки працівників автомобільного транспору та шляхового госодарства України Володимир Вакуленко,  Голова Київської міської організації профспілки Василь Сависько, президент АсМАП України Леонід Костюченко, начальник управління експлуатації та безпеки руху Укравтодору Олег Федоренко, Голова Федерації роботодавців транспорту України Орест Климпуш, Генеральний директор директорату автомобільного та електричного транспорту Мінінфраструктури Гамлет Погосян.

Захід було організовано за ініціативи галузевої профспілки за участю Укравтодору,  АсМАП України, Федерації роботодавців транспорту України та ветеранської організації  ВГО «Спілка ветеранів автомобільного транспорту України (СВАТУ)».  Медичний супровід – ДП Лікувально-реабілітаційний центр ім. В.Т.Гуца.

ПРОФСПІЛКА ДІЄ. Зустрічі у ОТГ Київщини

 

1 квітня 2021 року голова Київської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Завадський В.А. зустрівся у м. Вишгороді з головою створеного міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг, Рудько Наталією Петрівною.

 

Крім того в телефонному режимі відбулася розмова з начальником соціально-гуманітарного управління Вишгородської міської ради Фороща Т.В. (вищестояча організація) щодо готовності сторін даної розмови зустрітися в подальшому для розширення співпраці між галузевою профспілкою та структурними  підрозділами гуманітарного спрямування  Вишгородської міськради.

ЗУСТРІЧІ НА МІСЦЯХ. Завдання – співпраця у нових умовах

 

30 березня відбулася зустріч голови Київської обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України Валентина Завадського з головою Білоцерківської РДА Людмилою Мерзлюк та заступником голови РДА Володимиром Толочко.

 

Голова обласної організації Профспілки проінформував керівництво Білоцерківської районної державної адміністрації про діяльність профспілки сфери соціального захисту та про найактуальніші питання, які стоять перед обласною профспілкою на поточний рік.

Голова Білоцерківської РДА схвально відгукнулась про роль профспілок в колективах районних установ та організацій і запевнила про всіляку допомогу районної влади галузевим профспілкам, що працюють на теренах району.

Сторони відзначили  непростий, як для профспілок так і для місцевих органів влади етап завершального процесу децентралізації, а тому  з розумінням ставляться до необхідності визначення спільних скоординованих дій.

                                           

Щодо діяльності профспілок в умовах утворення отг

25 березня 2021р. відбулось онлайн-засідання ради та президії Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.


В роботі взяли участь голови міських, районних, об`єднаних, територіальних, сільських організаційних ланок. Предметом обговорення на засіданні було питання діяльності організаційних ланок в умовах децентралізації влади та створення об’єднаних громад.
Відкриваючи роботу голова обласної організації Профспілки Цикалюк Анатолій Данилович наголосив, що в області закінчено процес формування об’єднаних територіальних громад. Охарактеризував зміни в структурі організації викликаних децентралізаційними процесами. На засіданні було озвучено ряд питань, серед яких реєстрація організаційних ланок, збереження чисельності та єдності обласної організації, проблемні ситуації які виникають в процесах реорганізації структури, та соціального діалогу в організаційних ланках.

 

Назад Вперед
Наверх