Київська обласна рада професійних спілок » Обговорено питання співпраці органів влади і профспілок
Обговорено питання співпраці органів влади і профспілок

Олексій Любченко підкреслив, що ключовим пріоритетом роботи Уряду є побудова нової економіки. Він сказав, що відкритий до діалогу з профспілками і сподівається, що разом ми зможемо побудувати конструктивну роботу та рухатися на шляху реформ, модернізації економіки і підвищення рівня життя населення.

«Сподіваюся, нам вдасться поліпшити ситуацію в економіці, - сказав представник Уряду, - ухвалити низку системних рішень в удосконаленні законодавства, впровадити нові реформи в освіті. Також я особисто акцентую на питанні людського капіталу, без розвитку та відтворення якого ми нічого не досягнемо», - зазначив Олексій Любченко.


Григорій Осовий у своєму виступі підкреслив, що у СПО об’єднань профспілок є розуміння того, що альтернативи соціальному діалогу немає. «Укладена Генеральна угода між Урядом, профспілками та роботодавцями, і ми пропонуємо актуалізувати роботу над ГУ на новий термін, - наголосив він. - Також пропоную зазначити в Генеральній угоді напрацювання, розроблені Урядом щодо визначення ключових точок росту економіки, програми з підтримки кластерів та розвитку людського капіталу», - зазначив Голова ФПУ.


Під час зустрічі також було обговорено питання щодо удосконалення законодавчих актів у соціально-економічній сфері та трудових відносин, здійснення моніторингу стану виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності та ін.

 

Детальніше

 

За повідомленням ОВП ФПУ


 (голосов: 0)