Київська обласна рада професійних спілок » Анонси » Практичний посібник "Застосування нових інформаційних технологій в роботі профспілок"
Практичний посібник "Застосування нових інформаційних технологій в роботі профспілок"

  

Шановні колеги!

 

Для профспілкових лідерів, працівників і активістів Підприємство «Профінформ» готує до друку практичний посібник: Застосування нових інформаційних технологій в роботі профспілок», де в доступній формі  подаються знання і пояснюється прості кроки, які може зробити кожен, щоб розмістити свою інформацію у соціальних мережах.

 

Посібник написаний доступною мовою для звичайних людей без фахової підготовки, які зможуть користуватися соціальними мережами. Для кращого засвоєння матеріалу посібник містить ілюстровані рекомендації як створювати та просувати власну інформаційну сторінку у найпоширеніших соціальних мережах – Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, тощо. Як проводити інформаційні кампанії у соцмережах, забезпечити зворотний зв'язок  з  членами профспілок і впливати на їхню думку, донести профспілкові ідеї до простих людей і залучати їх до профспілок.

Книга концентрує величезний досвід, накопичений авторами в інформаційній профспілковій роботі, і є адаптованою для звичайних читачів.

Сподіваємось, цей посібник стане в нагоді всім, хто цікавиться роботою у  соціальних мережах та комунікаційною діяльністю, а для профспілкових лідерів стане справжнім помічником.

 

Обсяг книги – близько 100 сторінок, орієнтовна вартість – 120-130 грн.

 

Усіх бажаючих придбати такий посібник просимо надати свої заявки у термін до 10.12.2020 року – гарантійним листом на бланку та з печаткою із зазначенням кількості замовлених примірників, адреси для отримання книжки, контактного телефону відповідальної особи.

 

Листи надсилати на електронну пошту "Профінформу" profvisti@ukr.net., тел. для довідок: 097-245-63-85;  (044) 205-75-21. Відповідальний редактор Ганна Глушко.

 

 

 

ПРОФІНФОРМ


 (голосов: 0)