Київська обласна рада професійних спілок » Новини соціальних партнерів » Публікація на сайті відділення НСПП в м. Києві та Київській області щодо співпраці з Київською облпрофрадою
Публікація на сайті відділення НСПП в м. Києві та Київській області щодо співпраці з Київською облпрофрадою

Також було звернено увагу на окремі підприємства Київської області, зокрема, які перебувають на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), а саме: Іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджис Україна Лімітед». З головою обласної профспілки АПК — В. Хвостіковим заплановано найближчим часом зустріч з головою первинної профспілкової організації ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед” С. Рудницьким для вирішення проблемних питань в рамках соціального діалогу.

Слід зазначити, що за результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо співпраці з головою обласної організації профспілки працівників культури України — Т. Яковенко, адже стосовно загострення стану соціально-трудових відносин на підприємствах Київщини в першу чергу дізнаються голови галузевих профспілок.

По завершенні зустрічі, за сприяння в діяльності профспілкових організацій Київської області, розвиток соціального партнерства нагороджено почесною Грамотою Київської обласної ради професійних спілок начальника Відділення Д. Коцупала.

 

Відділення НСПП в місті Києві та Київській області


 (голосов: 0)