-->
Київська обласна рада професійних спілок » Новини » засідання колегії Пенсійного фонду України у Київській області
засідання колегії Пенсійного фонду України у Київській області

 

Сьогодні у приміщенні Бориспільської міської ради під головуванням начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Фатхутдінова відбулося засідання колегії за 9 місяців роботи.

На засіданні були присутні члени колегії, керівники структурних підрозділів Головного управління та соціальні партнери, у співпраці з якими пенсійники вирішують покладені на них завдання.

Підводячи підсумки роботи за 9 місяців, Василь Фатхутдінов акцентував увагу на головних напрямках роботи управління, можливих ризиках та перспективах розвитку, наголосивши, що у зв’язку з переданими від Фонду соціального страхування та управління соціального захисту населення функціями, значно розширилось поле діяльності.

Як зазначив Василь Гайнулович, на обліку Головного управління перебуває 538, 5 тисячі пенсіонерів. Надання цій категорії, а особливо пенсіонерам з числа військовослужбовців та їх родинам, повного спектру послуг та забезпечення високої якості обслуговування – важлива ділянка роботи Головного управління. За звітний період відділами обслуговування громадян прийнято більше 329 тисяч осіб та надано майже 340 тисяч послуг.

З метою наближення послуг до населення активно здійснюються виїзні прийоми на 31 віддаленому робочому місці та прийом громадян з обмеженими можливостями за місцем проживання. Крім того, відповідно до Стандартів Пенсійного фонду, облаштовуються й сервісні центри. З одним з таких оновлених сервісних центрів у місті Бориспіль учасники підсумкової колегії мали змогу ознайомитись і пересвідчитись у високій якості надання послуг громадянам, про що свідчили почуті відгуки, та комфортних умовах працівників Головного управління.

Для ознайомлення жителів Київщини з інноваціями в роботі органів Пенсійного фонду та легалізації трудових відносин, працівниками Головного управління проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота в підприємницькому середовищі. Результат такої роботи – легалізація 444 робочих місць та близько 654 тисяч грн додаткових щомісячних надходжень Єдиного соціального внеску.

Начальник Головного управління наголосив, що для спрощення роботи, зменшення часу опрацювання звернень та обслуговування громадян, активно використовуються інформаційно-комунікаційні технології, проводиться оцифрування трудових книжок, паперових пенсійних справ.

Справжнім проривом у роботі щодо обслуговування громадян, за переконанням Василя Гайнуловича, став Контакт-центр Головного управління, який почав діяти у травні нинішнього року. Операторами цієї єдиної безкоштовної «гарячої» телефонної лінії вже прийнято більше 18 тисяч телефонних звернень від громадян.

Під час доповіді Василь Фатхутдінов відмітив ряд працівників, вручив їм відзнаки Головного управління за ефективність проведених заходів, наполегливість в роботі та професіоналізм, активну громадянську позицію і висловив переконання, що кожен добре розуміє свою значимість у забезпеченні ефективної роботи управління і докладе максимум зусиль, щоб у цей складний для країни час забезпечити належне виконання поставлених завдань: «Перед нами сьогодні дійсно задачі, іноді, здавалося б, просто нереальні до виконання. Але ми справляємось, адже маємо потужну команду! І я з гордістю можу констатувати ще й те, що працівники Головного управління не тільки віддані своїй справі, а й справжні патріоти своєї рідної країни. І все неодмінно буде Україна!».

Співдоповідач, заступник начальника Головного управління Олена Зорка, доповнила доповідь інформацією щодо опрацювання звернень громадян для оформлення субсидій та пільг. Зокрема, вона наголосила, що за 9 місяців поточного року в умовах централізації опрацьовано 71 414 звернень за призначенням/перерахунком пільг та житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Серед чинників, які дали змогу ефективно опрацювати ці звернення, - взаємодія з надавачами комунальних послуг.

На такій же тісній співпраці Головного управління з соціальними партнерами, органами влади та місцевого самоврядування наголошували і запрошені на колегію керівники установ та організацій, підприємницької спільноти, дякуючи Головному управлінню за оперативне вирішення питань, ефективне виконання дорученої справи.

Підсумовуючи засідання колегії, Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус охопив усі напрямки нинішньої діяльності ПФУ, зауваживши, що в роботі пенсійників загалом і Головного управління зокрема, прослідковується справжній прорив, зупинився на тих новаціях, які належить впроваджувати Головному управлінню надалі у тісній співпраці з соціальними партнерами, органами влади та місцевого самоврядування.

Щоб закріпити досягнуте, впровадити нове і налагодити ефективну роботу у сфері оформлення субсидій та пільг, підняти її до рівня злагодженості пенсійного забезпечення, наголосив Голова правління, потрібен час. А ще самовідданість та розуміння того, що нинішні складні умови вимагають повної самовіддачі, навіть самопожертви. Євгеній Валерійович подякував працівникам Головного управління за те, що таке розуміння ситуації у них є, що вони повною мірою віддають роботі свій професіоналізм та досвід, що почуття обов’язку завжди на першому плані.