-->
Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Для потреб Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області передано черговий генератор
Для потреб Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області передано черговий генератор

Тісна співпраця пов’язує Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області з Київською обласною радою професійних спілок – десятки спільних соціально значимих проектів та вирішення важливих справ щодо умов праці та забезпечення повним соціальним пакетом працівників Головного управління.


Крім цього, голова обласної ради профспілок Василь Хвостіков входить і в склад колегії Головного управління. Отож, він завжди добре обізнаний в усіх питаннях діяльності Головного управління, активно долучається до прийняття важливих рішень, що виносяться на розгляд колегії.

Зустрівшись сьогодні з головою обласної ради профспілок, начальник Головного управління ПФУ у Київській області Василь Фатхутдінов та голова Київської обласної профспілкової організації працівників ПФУ Леонід Білоус обговорили з Василем Миколайовичем ряд нагальних питань. Вели розмову, зокрема про діяльність пенсійного відомства в умовах вимкнення електроенергії.

"На сьогодні вкрай важливо аби Пенсійний фонд працював стабільно, адже це гарантія фінансової стабільності наших громадян" - висловив розуміння Василь Миколайович.

Саме тому, для потреб Головного управління на баланс Київоблпрофспілки передано черговий генератор.