-->
Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Укладено Меморандум про співпрацю з Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції
Укладено Меморандум про співпрацю з Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції

4 квітня ц.р. у Будинку Профспілок відбувся спільний захід Київської обласної ради профспілок та Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

 

У рамках заходу було підписано Меморандум про співпрацю та проведено спільний тренінг з державної реєстрації профспілкових організацій.

 

На заході, що зібрав близько 50 представників профспілок Київщини, профспілкові активісти отримали не лише цінні знання та практичні навички, але й доступ до нових можливостей, які включають безкоштовні тренінги, консультаційну підтримку від юристів, а також навчання з актуальних правових питань.

 

В.о. начальника відділу державної реєстрації громадських формувань у Київській області Управління державної реєстрації ЦМУ МЮ м. Київ Богдан Мокійчук та головний спеціаліст відділу Анжела Коваленко поділилися своїми знаннями та досвідом у цій сфері.

 

Детально розглянуто такі питання:

  • Алгоритм реєстрації первинних профспілкових організацій: Учасники отримали вичерпну інформацію щодо кроків, необхідних для успішної реєстрації первинних профспілкових органів.
  • Правильне складання протоколів засідань: Основний акцент було сфокусовано на правильний метод підготовки протоколів, щоб уникнути недорозумінь у майбутньому.
  • Заповнення заяв (Форма 4): Учасникам надали практичні поради щодо правильного заповнення необхідних форм для реєстрації.
  • Аналіз зразків документів та поширені помилки: Розглянуті приклади документів та поширені помилки, які варто уникати для успішної реєстрації.

 

У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю Київська рада профспілок та Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції також домовилися про спільну інформаційно-роз'яснювальну роботу серед трудових колективів регіону. Це допоможе підвищити рівень правової свідомості та сприятиме захисту прав та інтересів працівників.

 

Висловлюємо щиру вдячність за проведений тренінг та співпрацю регіональній координаторці Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Скрипник Оксані Миколаївні, в.о. начальника відділу державної реєстрації громадських формувань у Київській області Мокійчук Богдану Васильовичу; головному спеціалісту відділу державної реєстрації громадських формувань у Київській області Коваленко Анжелі Валентинівні.

 

Підсумовуючи, тренінг став не лише платформою для обміну знаннями та досвідом, але й започаткував нові напрямки співпраці між профспілками та органами юстиції Київщини. Зокрема, під час заходу було досягнуто домовленості щодо проведення семінару-тренінгу для молоді Київщини з питань правової грамотності та інформаційно-роз'яснювальної роботи серед трудових колективів регіону в рамках традиційного молодіжного заходу "Reunion Trade Union".

 

Впевнені, що ці ініціативи сприятимуть підвищенню рівня правової свідомості та захисту прав працівників.