-->
Київська обласна рада професійних спілок » Новини » семінар - навчання голів первинних профспілкових організацій Київщини
семінар - навчання голів первинних профспілкових організацій Київщини

Військова агресія росії проти України кардинально змінила місце, роль і завдання профспілок, їх стратегію і тактику дій, форми й методи роботи. Сьогодні вже недостатньо самого бажання змінити становище людей найманої праці на краще. Тільки ґрунтовні знання, вміння, досвід та поінформованість стають надійним фундаментом у відстоюванні і захисті трудових, соціально-економічних, духовних прав та інтересів спілчан та їх організацій.

 

Сьогодні профспілковому лідеру необхідно не тільки знати діюче законодавство, а й вміти його застосовувати. Саме тому Київською обласною організацією значна увага приділяється питанням навчання профактиву, як невід’ємній частині організаційного зміцнення Профспілки, забезпечення соціального та  економічного захисту працівника.

 

Усвідомлюючи необхідність підвищення якості навчання профактиву,  використовуються різні форми цієї роботи, серед яких: наради-семінари з головами  профспілкових комітетів та профкомів; лекції та виступи спеціалістів по конкретним питанням профспілкового руху; систематичні зустрічі з профактивом безпосередньо у профспілкових організаціях; проведення виїзних семінарів  для профспілкового активу.

 

Профспілкове навчання є колективним («всі ми вчимося один у одного і разом один з одним»); Саме такого принципу притримується Київська обласна організація профспілки працівників ЖКГ МП ПОН.

 

26-27 квітня 2024 року на базі Навчально – методичного центру Федерації профспілок Волинської області відбувся семінар - навчання голів первинних профспілкових організацій Київщини з порядком денним:

  1. Здійснення статутної діяльності та особливості застосування законодавства про профспілки.
  2. Роль та значення колективного договору. Участь профспілкового колективу  в   організації  і  проведенні  колдоговірних   заходах, контроль за виконанням положень колдоговору.

 

Щоб не писати довго про необхідність навчання, надаю відгуки присутніх на цьому заході:

  1.  26-27 квітня 2024р. я,голова ППО КП «Вишнівськводоканал»,відвідала навчання в Навчально-методичному центрі профспілок Волинської області м. Луцьк. Завдяки професіоналізму спікерів на семінарі,я змогла підвищити рівень знань та стати більш інформованою у питаннях статутної діяльності профспілки та значення колективного договору на підприємстві. Хочеться подякувати за теплий прийом,нові знання та великі враження від м. Луцьк.   P.S. Окремо подяка Київській обласній організації профспілки працівників ЖКГ,місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, а саме Світлані Володимирівні,за організацію навчання.
  2.   Дякую організаторам навчання, за можливість наповнити свою базу знань. Матеріал був актуальним і важливим. Змістовно, цікаво, позитивно!Дуже вдячна,за організацію навчання, яке відбулося в прекрасному  Навчально-методичному центрі профспілок Волинської області м. Луцьк.(Голова ППО КП «Переяславтепломережа»).
  3.  Я новий голова ППО КП «Броваритепловодоенергія»,відвідала навчання і набула знання та інформацію стосовно колективного договору на підприємстві та питань статутної діяльності профспілки. Хочеться подякувати за теплий прийом,нові знання і чудові подарунки . Від самого міста і прекрасно проведеного часу залишилися теплі приємні спогади не зважаючи, що зараз тяжкі часи! Скорішої нашої ПЕРЕМОГИ та мирного неба нам всім !
  4. Дуже вдячна організаторам і викладачам за проведення навчання. Навчання було цікавим, змістовним, а головне, актуальним. Отримала корисні, практичні поради, які, до речі, вже обговорили з відділом кадрів, юристом та бухгалтерією. Вдячна за можливість такого спілкування з фахівцями  своєї справи. Бажаю Вам успіхів і багато продуктивних ідей! Перемоги. Дякую! Голова ППО КП «УМГ» Леся Смірнова.

 

Після дводенного навчання учасники  ознайомились з містом Луцьк. Транфер і екскурсійну програму для комунальників Київщини організувала Волинська обласна Всеукраїнська профспілка захисників України, спортсменів та працівників сфер, яку очолює Веселуха Роман.  Всі залишились в захваті від екскурсії, з подарунками та позитивними емоціями від побаченого. Дякуємо Бизова Сергія Сергійовича - голову Всеукраїнської профспілки захисників України, спортсменів та працівників сфер та Веселуху Романа за співпрацю.

 

 

Київська обласна організація висловлює свою вдячність: Директору  НМЦ профспілок Волинської області Валерію Авдасєву   за чудові умови для навчання та проживання, Матвіїшину Олександру Сергійовичу - юрисконсульту Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки та Папенко Тетяні Анатоліївні - голові профспілки працівників

енергетики  та  електротехнічної  промисловості  Волинської обл за професіоналізм та фаховість. Окремо хочемо відмітити голову Волинської обласної організації профспілки ЖКГ,МП,ПОН Ковальчук Олену Яківну за гостинність.

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕКОМЕНДУЄ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ для проведення навчання профспілкових лідерів.

 

24 квітня 2024 року відбулась робоча зустріч з начальником управління КП "Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства" Віктором Анатолійовичем Камінським, на якій в рамках співпраці з роботодавцями обговорювали можливість створення обласної організації роботодавців ЖКГ в Київській області. Робота триває.


 

 

 

                                         Голова Київської обласної організації

                                            Профспілки працівників ЖКГ МП ПОН

                                                                Світлана ЛЄБЄДЄВА