-->
Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Спільний семінар між Київською обласною організацією профспілки працівників соціальної сфери та Державною службою України з питань праці
Спільний семінар між Київською обласною організацією профспілки працівників соціальної сфери та Державною службою України з питань праці

29 травня поточного року, в приміщенні Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці (м. Київ, вул. Вавілових, 10), у відповідності до підписаного Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Державною службою України з питань праці та Профспілкою працівників соціальної сфери України, (від 25.09.2024), проведено навчально-консультативний семінар з питань щодо дотримання вимог законодавства в період військового стану та рекомендацій щодо уникнення конфліктних ситуацій в колективах.


Від Державної служби України з питань праці питаннями підготовки та проведення семінару опікувалася заступник начальника управління – начальник відділу західного напрямку управління інспекційної діяльності у Київській області - Дудар Людмила Миколаївна, від профспілкової сторони – голова  Київської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери України – Завадський Валентин Анатолійович.


Для участі в заході було запрошено представників управлінь соціальної та ветеранської політики (УСВП) міст та районів області, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центрів надання соціальних послуг,  будинків інтернатів та представників тергромад, що опікаються питаннями соціального захисту та підтримки вразливих верств населення. Всього було запрошено представників від 35 організацій. Взяли участь в семінарі 51 учасник від 32 організацій.

         

З метою підвищення ефективності проведення навчально-консультативного семінару представникам Держпраці, від профспілкової сторони, напередодні були передані  найбільш актуальні питання щодо змін законодавства в період військового стану з питань праці, охорони праці та гігієни праці.

         

Кваліфіковані роз’яснення  учасники семінару  надали:

Головний державний інспектор з питань праці – Шандурська В.С.

Головний державний інспектор з питань охорони праці – Жорняк А.М., та

Головний державний інспектор з питань гігієни праці – Терещенко О.В.

         

Крім того, учасники семінару задали низку питань на які отримали відповіді спеціалістів.

         

В другій частині семінар перед запрошеними виступила психолог Центрального міжрегіонального управління  Державної служби з питань праці – Голяткіна М.В.  Її виступ затронув питання сучасного психологічного стану в колективах, зокрема недопущення такого явища як мобінг,  важливість розуміння терміну ментальне здоров’я та ряду інших актуальних питань.

         

По закінченню,  сторони- учасники навчально-консультативний семінару відзначили важливість проведення даного заходу та домовилися про наступну зустріч у вересні-жовтні поточного року.


Голова  Київської обласної ради профспілки

працівників соціальної сфери України  Валентин ЗАВАДСЬКИЙ