-->
Київська обласна рада професійних спілок » Новини » здійснено оздоровчу поїздку бажаючих спілчан до термальних вод Закарпаття
здійснено оздоровчу поїздку бажаючих спілчан до термальних вод Закарпаття

З 15 по 23 травня поточного року, у відповідності до плану роботи обласної ради профспілки працівників соціальної сфери, здійснено оздоровчу поїздку бажаючих спілчан до термальних вод Закарпаття.

 

Базовим місцем проживання наших членів профспілки, на протязі уже десяти років,  є м. Берегове.

 

Всього участь в поїздці взяли  27 бажаючих. Серед учасників були мами з дітьми, бабуся з онуком та одна повноцінна сім’я (мама, тато та дитина).

 

Всі організаційні питання (замовлення житла, автобусне перевезення від вокзалу до місць проживання і у зворотному порядку, пошук екскурсовода та автобусу для екскурсії в с. Лумшори, до чанів) бере на себе обласна профспілка.

 

Учасники поїздки мали можливість відвідувати термальні басейни з мінеральною водою комплексів «Жайворонок», «Закарпаття», «Косино» відвідати (за бажанням) любий куточок Закарпаття (озеро Синевир, водоспад Шепіт, замок Паланок та інше)

 

Від профспілки, за символічну плату, було організовано екскурсійну поїздку в с. Лумшори до чанів з мінеральною водою та до магазину сироварні одного із монастирів.

 

Крім цього, за рахунок обласного бюджету профспілки оплачено проїзд до Берегове та у зворотному напрямі.

 

Всі, хто взяв участь в оздоровчій поїздці - залишилися дуже задоволеними.

 

Голова  Київської обласної ради профспілки

працівників соціальної сфери України  Валентин ЗАВАДСЬКИЙ