-->
Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Продовжуємо налагоджувати діалог з депутатами обласної ради
Продовжуємо налагоджувати діалог з депутатами обласної ради

 

Нещодавно відбулася нарада з керівниками обласних організацій профспілок, на яку було запрошено депутата Київська обласна рада Хвича Мепарішвілі. Учасники зустрічі обговорили важливі питання співпраці та можливості спільних дій для покращення умов праці та захисту прав працівників у нашій області.

Хвича Надарович висловив готовність лобіювати інтереси профспілок у обласній раді та сприяти реалізації ключових проектів, які матимуть позитивний вплив на життя працівників та їх сімей.

Крім того, Хвича Надарович мав честь вручити Почесну грамоту від Київської обласної ради Василь Хвостіков за його високий професіоналізм, відданість справі та активну громадську позицію.

З нагоди професійного свята Дня працівників водного господарства Почесною грамотою Київської обласної ради було також відзначено голову первинної профспілкової організації Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра Володимира Шалівського.

Ми впевнені, що завдяки подібним зустрічам та спільним зусиллям, нам вдасться досягти нових висот у захисті прав та інтересів працівників нашої області.