-->
Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Пленум Київської обласної організації профспілки працівників ЖКГ МП ПОН
Пленум Київської обласної організації профспілки працівників ЖКГ МП ПОН

Згідно Плану основних заходів на поточний рік, 20 червня 2024року Київська обласна організація профспілки провела V Пленум.

Перед початком роботи Пленуму відбулось розширене засідання Президії обласної організації , на якому були розглянуті питання, щодо матеріальної допомоги членам профспілки та підписано договір, щодо фінансової допомоги волонтерській організації « Жіночий батальйон» м. Згурівка, яку очолює голова первинної профспілкової організації КП « Згурівський комбінат комунальних підприємств» Оксана Бальбух.

 

Вже третій рік, починаючи зі страшного ранку 24 лютого 2022 року, наші захисники та захисниці на усіх фронтах боронять нашу державу - відбивають метр за метром заграбовані ворогом території, звільняють населення від нелюдів, які забрали у нього мирне життя, затишне житло, роботу та спокій, забезпечують стабільність тилу та наближають нашу беззаперечну перемогу. Перемогу над злом, насиллям, жорстокістю та “хворими амбіціями

 

Але у великій війні, немає маленьких справ. Немає непотрібних. Кожен із нас – борець. Кожен із нас – фронт. Кожен із нас – основа оборони. Ми б’ємось як одна команда – уся країна. Наш Згурівський тил також воює, бореться з ворогом. Кожного дня наші волонтери роблять внесок у нашу спільну перемогу.


Пошиття тентів на машини, прапорів, плетіння сіток та виготовлення “кікімор”, виготовлення окопних свічок та натурального мила ручної роботи, виготовлення енергетичних батончиків та “вітамінної бомби” (мед, лимон, імбир), випікання борошняних виробів та великодніх смаколиків, плетіння вовняних шкарпеток, участь у благодійних акціях та заходах, метою яких є збір коштів на потреби армії. Оксана Бальбух неодноразово нагороджувалась відзнаками держави та профспілки .


На засіданні вищого виборного органу Київської обласної організації були присутні 14 членів Ради і 12 голів первинних профспілкових організацій. Участь в заходах прийняв голова Закарпатської обласної організації профспілок, голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників ЖКГ МП ПОН, Іван ЗЕЛІНСЬКИЙ. Він ознайомив присутніх з роботою профспілок в Закарпатті. Основними питаннями Пленуму були : 1. Робота первинних профспілкових організацій щодо реалізації основних положень колективних договорів. 2.Виконання профспілкового бюджету профспілкових організацій Київської обласної організації профспілки за 2023 рік та план бюджету на 2024 рік. 3.Про проведення чи відтермінування звітно – виборної кампанії.4. Ментальне здоров»я членів профспілки.

 

З усіх питань порядку денного були ухвалені відповідні постанови.

 

На закінчення були роздуми про наше ментальне здоров»я. Підтримка психічного здоров’я людини стала одним з пріоритетних завдань профспілки. Проблема захисту ментального здоров’я надзвичайно загострилася після початку повномасштабної війни росії проти України.

 

Згідно з даними соціологічних опитувань, 71 % українців відчувають стрес або сильну знервованість. Серед їхніх причин на першому місці – повномасштабна війна з росією (72 %) і фінансові складнощі (44 %). З-поміж аспектів війни, які спричиняються до стресу або сильної знервованості, на першому місці перебуває безпека близьких (63 %) і втрата роботи або джерела доходу (42 %).

 

Війна змусила людей відчувати себе більш пробудженими, уважнішими один до одного та до подій навколо. Водночас війна – це випробування для нашої психологічної стійкості. Усі ресурси психіки зосереджені на тому, щоб допомогти впоратися з раптовим болем.

Наш врівноважений стан, хороший настрій впливають на продуктивність на роботі. Тривоги, переживання, страх за щось чи когось можуть «вибити з колії» й не дати змогу працювати ефективно.

 

Звичайно у людей повинно бути місце для тривог, суму, смутку але обов»язково повинно бути місце для щастя,надії і сподівання на перемогу.

 

Саме тому президія рекомендує своїм організаціям перезавантажувати психологічний настрій людей, найти змогу для реабілітації душевного спокою. Жити тут і тепер, жити для щастя, надії

 

Наприкінці заходу присутні отримали флешки, павербанки,акумуляторні багатофункціональні лампи, все для того,щоб бути завжди на зв»язку і зберегти всі профспілкові документи та інформацію.