Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Звернення президії Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України до освітян та громадськості Київщини
Звернення президії Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України до освітян та громадськості Київщини

Президія обласної організації Профспілки рішуче засуджує будь-які спроби дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні та зазіхань на територіальну цілісність нашої країни з боку Російської Федерації і висловлюють рішучий протест таким діям.
Україна є суверенною, незалежною державою і будь-яке втручання у її внутрішні справи недопустимі.
Тому сьогодні, як ніколи, необхідне єднання всієї української нації, та освітян зокрема, задля захисту суверенітету та територіальної цілісності Української держави.
Впевненні, що іншого способу як мирне врегулювання політичної кризи, немає.
В жодному разі політичні суперечки не можуть вирішуватись силовими засобами, тим більше із застосуванням зброї.
Україна - соборна, єдина, цілісна, суверенна, цивілізована і заможна європейська держава. Такою її бачать освітяни та інші жителі Київщини. Це наше глибоке переконанням, дороговказ для поступу вперед.
Закликаємо згуртувати всі наші сили, щоб відстояти в нашому домі, фундаментальні права людини, демократичні цінності, прагнення народу України жити у стабільній і процвітаючій країні.
Заявляємо про повну підтримку рішень центральних органів влади, щодо забезпечення національного суверенітету України, її територіальної цілісності.
Вдячні світовій спільноті за розуміння та реальну оцінку подій в Україні, підтримку та солідарність з українським народом.
Окрему подяку висловлюємо зарубіжним колегам, зокрема, керівництву Інтернаціоналу освіти, Європейському комітету Профспілок освіти, Профспілки вчителів Данії, Німеччини, Швеції, Естонії та інших країн за підтримку освітян України.
Зважаючи на надзвичайну складність ситуації, закликаємо всіх освітян Київщини, колег з інших регіонів країни до єдності і солідарних дій заради миру та нашого суспільного майбутнього у вільній і неподільній українській державі.
Щиро віримо у непоборну силу профспілкового гасла – “В єдності наша сила”!

Президія Київської обласної 
організації Профспілки
20.03.2014

 


 (голосов: 0)