Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Про співпрацю Київської облпрофради
Про співпрацю Київської облпрофради

Наприкінці 2012 року було зареєстровано 9 колективних трудових спорів, пов»язаних із значною заборгованістю із виплати заробітної плати працівникам структурних підрозділів ДП « Київське обласне дорожне управління». Відбулось 15 засідань примирних комісій щодо вирішення зазначених конфліктів, результатом яких стало повне погашення заборгованості та зняття з реєстрації існуючих спорів .

У 2013 році вирішено 12 колективних трудових спорів на 7 підприємствах області, серед яких 10 спорів вирішено примирними комісіями та 2- шляхом проведення узгоджувальних зустрічей.

В рамках співпраці із відділенням НСПП в місті Києві та Київській області проведено численні примирні процедури на ПрАТ» РОСАВА», ТОВ « Інтер-ГТВ», ПАТ « Білоцерківський завод ГТ В»

Завдяки оперативному реагуванню на погіршення стану соціально-трудових відносин, конфлікт на зазначених підприємствах вдалося локалізувати : погашено заборгованість із виплати заробітної плати працівникам :

- ПрАТ «РОСАВА» в сумі 12173 тис.грн. ;

- ПАТ «Білоцерківський завод ГТВ» - в сумі 326 ,0 тис. грн..

- ТОВ» ІНТЕР-ГТВ « - в сумі 2199,8 тис.грн.

У червні 2013 року відбулася конференція за участю начальника відділення,голови облпрофради,представників Київської обласної державної адміністрації, Територіальної державної інспекції праці у Київській області, на якій було обговорено стан соціально-трудових відносин в області,порядок вирішення конфліктів на досудовому етапі та взаємодія в рамках Закону України « Про соціальний діалог в Україні».

Значна увага приділяється здійсненню інформаційної, роз»яснювальної і консультативної роботи з лідерами первинних профспілкових організацій, проводиться спільна діяльність щодо участі трудових арбітрів у підвищенні правової культури громадян, по застосуванню законодавства про колективні трудові спори.

15 квітня 2014 року Київскою обласною радою профспілок спільно з фахівцями відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області проведено навчання керівників галузевих обласних організацій на тему: » Закон України « Про порядок вирішення колективних трудових спорів» - правова основа вирішення трудових спорів».

Київська обласна рада професійних спілок постійно працює над вдосконаленням взаємодії з відділенням Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області з метою  попередження можливості виникнення соціально-трудових ускладнень у трудових колективах Київської області.


 (голосов: 0)