Київська обласна рада професійних спілок » Новини » 10 листопада 2016 року відбулося засідання Президії обласної ради профспілок
10 листопада 2016 року відбулося засідання Президії обласної ради профспілок


10 листопада 2016 року Президія облпрофради розглянула низку важливих питань:

- Про участь у Всеукраїнській акції профспілок 17 листопада 2016 року.

- Про підсумки Всеукраїнського огляду роботи профспілок на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2016 року.

- Про проведення міжгалузевої Спартакіади Київської області у 2016 році.

- Про план роботи Київської облпрофради на 2017 рік.

- Різне.

 

В ході обговорення першого питання порядку денного члени Президії висловили думку про необхідність привернення уваги депутатів Верховної Ради України до підвищення соціальних стандартів у проекті Держбюджету на 2017 рік.

 

У зв’язку з цим, а також беручи до уваги, що саме 17 листопада поточного року Верховна Рада розглядатиме у другому читанні законопроект про Держбюджет на 2017 рік, члени Президії підтримали рішення Президії ФПУ від 18.10.2016 року щодо проведення у цей день Всеукраїнської акції профспілок у формі пікетування Верховної Ради України. Основними вимогами акції будуть - врахування у проекті основного фінансового документу країни видатків на реалізацію державних соціальних гарантій, їх реального фінансового забезпечення та виконання інших вимог профспілок в умовах зростання ціни на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги

 

За підсумками Всеукраїнського огляду роботи профспілок на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2016 року були визначені переможці, які були нагороджені профспілковими відзнаками.

 

Президія облпрофради ухвалила рішення про проведення 3 грудня поточного року у м.Бровари Міжгалузевої Спартакіади Київської області.

 

На засіданні Президії було підписане та затверджене Положення про Міжгалузеву Спартакіаду.

 

Члени Президії облпрофради затвердили План роботи Об’єднання на 2017 рік.

  (голосов: 0)