Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Навчальний семінар профспілкового активу Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу
Навчальний семінар профспілкового активу Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу1 лютого відбувся навчальний семінар за програмою «Трудова школа». Представники з первинних профспілкових організацій АПК Київської області обговорювали і диспутували на тему «Профспілки і глобальні цілі України», спікером якого був Юрій Буздуган, магістр державного управління, разом виявляли ідентичність профспілки як такої. Розглянули історію профспілкового руху від самого її зародження до сьогодення, провели паралелі між профспілками різних країн. За допомогою візуалізації факторів виробництва модератори висвітлили дійсну владу кожного сегмента і показали актуальність проблеми.

 

Визначили провідні місії профспілок, поставили цілі для нас, знайшовши вихід у соціалізації.

 

Презентувала тему «Профспілки та цінності» Олена Скоморощенко, кандидат філософських наук, магістр державного управління, в якій явно висвітлили цінності, як мети профспілки, та їх відмінність від інтересів менеджерів-маніпуляторів.

 

Цей семінар є початковим поштовхом для подальшого заохочення профспілкових лідерів навчатися розуміти актуальність проблем, бути компетентними у соціально-економічних питаннях, вміти сформувати і підняти імідж профспілок і популяризувати профспілковий рух серед цілеспрямованої молоді, майбутніх профспілкових лідерів.

  (голосов: 0)