Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Так відзначають Міжнародний день людей похилого віку профспілки в Білій Церкві
Так відзначають Міжнародний день людей похилого віку профспілки в Білій Церкві

Традиційно багато років поспіль відзначають Міжнародний день людей похилого віку у міській організації профспілки працівників житлово-комуналного господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення. На цю тему є вірш А.Мар’янської. Тільки тут його називають Днем ветеранів профспілкового руху. Кожного року за великим святковим столом, так щоб можна було бачити один одного, збираються профспілкові активісти, які нині на заслуженому відпочинку і яким виповнилося 60 і більше років. Це люди, які в той чи інший час очолювали первинні профспілкові організації, з дня створення міської організації профспілки.

 
Так і цього року, 29 вересня напередодні цього значного дня, зібралися всі ті, хто міг прийти, а їх було 27 чоловік. Для цих людей це велике свято, якого вони чекають з нетерпінням цілий рік. Почалося воно з привітання голови міської організації профспілки Мар’янської А.О. Потім вітали ветеранів теплими словами і квітами студенти Коледжу сервісу та дизайну.


Як і кожного разу, так і на цей раз вшанували пам’ять тих,кого втратили за цей період.

 

Вже так склалося, що кожного року в цей день вітають тих, хто в цьому році відзначив свій ювілей. Цього разу було 4 ювіляри:
Єгорова Л.К. - 80 років, яка очолювала профспілкову організацію швейно- галантерейного об’єднання, Гижко Н.О. - 75 років, очолювала первинку заводу « Ремпобуттехніка», Бурський В.В. - 70 років, колишній голова первинної профспілкової організації заводу « Металіст», 65 років відзначив Поліщук А.С. і почесний наш ветеран - Відерніков А.В., який цього року відсвяткував 98 років. Це наш взірець, на якого рівняються наші колеги - ветерани.


Чудовий концерт цим шанованим людям подарували гості із м.Жашкова. Треба було бачити ці щасливі обличчя, блиск в їх очах. Дехто навіть мав можливість протанцювати під мелодію тих пісень, а інші підспівували. Тут зрозуміло, на скільки потрібні нашим ветеранам увага і спілкування. Не хотілося розходитися. Але час плине швидко. Ветерани дякували організаторам цього заходу з надією на зустріч в майбутньому році.


 (голосов: 0)