Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Не зупинятися на досягнутому, здобути якомога більше перемог у різноманітних змаганнях!
Не зупинятися на досягнутому, здобути якомога більше перемог у різноманітних змаганнях!

Під таким девізом 3 листопада 2017 року у м. Вишгороді на базі Вишгородської районної комплексної Дитячо-юнацької спортивної школи змагалися учасники Київської обласної Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості.

У Спартакіаді взяли участь спортивні команди ПРАТ «Білоцерківська ТЕЦ», Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго», Філії Каскад Київських ГЕС і ГАЕС ПрАТ «Укргідроенерго», ДПАТ «Гідроспецбуд» та ПАТ «Гідромеханізація». Змагання проводилися з п’яти видів спорту: міні-футбол, гирьовий спорт, настільний теніс (серед чоловіків та жінок), перетягування линви та шахи.

Першими визначилися переможці у змаганнях з шахів: 1-е місце ― Віктор Карманюк (Філія Каскад Київських ГЕС і ГАЕС), 2-е місце ― Дмитро Кривецький (Трипільська ТЕС ПАТ «Центренерго»), 3-е місце ― Володимир Розгон (ПРАТ «Білоцерківська ТЕЦ»). У змаганнях з міні-футболу 1-е місце і кубок переможців здобула команда Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго», 2-е місце виборола команда Філії Каскад Київських ГЕС і ГАЕС, 3-е місце – команда ПРАТ «Білоцерківська ТЕЦ». Переможцями змагань з настільного тенісу серед жінок стали Наталія Янишевська (Філія Каскад Київських ГЕС і ГАЕС) та Марина Босак (ПРАТ «Білоцерківська ТЕЦ»), серед чоловіків: 1-е місце – Геннадій Яремчук (Трипільська ТЕС ПАТ «Центренерго»), 2-е місце – Ігор Панченко (Філія Каскад Київських ГЕС і ГАЕС), 3-е місце – Микола Савочка (ДПАТ «Гідроспецбуд»).

Наприкінці Спартакіади відбулися змагання з гирьового спорту: 1-е місце здобув Геннадій Яремчук (Трипільська ТЕС ПАТ «Центренерго»), 2-е місце – Артем Гаранжа (Філія Каскад Київських ГЕС і ГАЕС), 3-е місце – (ПРАТ «Білоцерківська ТЕЦ»).  У змаганнях з перетягуванні линви 1-е місце і кубок виборола команда Філії Каскад Київських ГЕС і ГАЕС, 2-е місце зайняла команда ПРАТ «Білоцерківська ТЕЦ» і на 3-ему місці ― команда Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго».

Закриваючи Київську обласну спартакіаду працівників енергетики та електротехнічної промисловості 2017 року, її організатори відмітили, що наполегливість, воля до перемоги та бажання бути найкращими – це те, що завжди характеризувало і продовжує характеризувати спортсменів енергетики та електротехнічної промисловості Київської області.