Київська обласна рада професійних спілок » Новини » 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
20 лютого - День Героїв Небесної СотніДень Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності 2013-2014 рр. та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

 

Його встановлено указом Президента України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги, самовідданості та сили духу тих, завдяки кому було змінено хід історії нашої держави. Вони віддали свої життя за ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Герої Небесної Сотні бажали кращого життя для українців, зробивши процес духовної перебудови нації незворотнім, та передали цю естафету нині живучим.

З перших днів протесту Будинок Федерації профспілок України на майдані Незалежності в Києві став дахом над головою для тисяч і тисяч патріотів. Тут було налаго­джено відпочинок, обігрів, харчування мітингувальників, надання їм медичної допомоги. Саме у будівлі профспілок тоді розташовувався Штаб націо­нального спротиву, а під час телетрансляцій саме з нашою будівлею асоціювався образ нескоре­ного Майдану, який поставав, демонструючи усьому світові велич і незламність національного духу українців.

Сьогодні, у день пам’яті, ми згадуємо про всіх, хто впродовж останніх років віддав своє життя за Україну. Ця Пам'ять потрібна, щоб припинити кровопролиття на Донбасі, покінчити з нахабною анексією Криму, прогнати ворога з українських земель та ніколи не допустити повторення нічого подібного.

Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

Дякуємо Вам, Герої Небесної Сотні, герої України!

Ви назавжди залишитесь у наших серцях…


 (голосов: 0)