Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Обрання голови Баришівської районної громадської ради з координації діяльності профспілкових організацій
Обрання голови Баришівської районної громадської ради з координації діяльності профспілкових організацій

 

За рішенням Президії Київської облпрофради, у 1988 році у містах і районах області були створені міські та районні громадські ради з координації діяльності профспілкових організацій.

Сьогодні громадські координаційні ради, яких в області – 31 (25 районних та 6 міських), належним чином виконують функцію вирішення загально регіональних питань, представляють і захищають соціально-економічні та трудові інтереси членів профспілок у місцевих органах влади. За їх активної участі вирішуються гострі проблеми, в першу чергу, щодо забезпечення людей роботою, гідною зарплатою, контролю за створенням належних умов та охорони праці, організацією відпочинку і оздоровлення трудящих і членів їх сімей.

27 липня поточного року у Баришівському районі відбулося розширене засідання районної громадської ради з координації діяльності профспілкових організацій, на порядку денного якого розглядалося, питання про обрання голови координаційної ради.

В роботі засідання взяли участь і виступили перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації Гордієнко Віталій Миколайович, заступник голови Київської облпрофради Харченко Лідія Олексіївна, голова Київської обласної організації профспілки працівників державних установ Іваницький Григорій Михайлович.

Керівники районних організацій профспілок працівників культури Лобунець Дарья Павлівна, охорони здоров’я Єзерська Тамара Миколаївна, освіти і науки Ворона Віра Іванівна подякували за роботу колишньому голові координаційної ради Слепенчуку Івану Федоровичу, припинили його повноваження та запропонували обрати головою Баришівської районної громадської ради з координації діяльності профспілкових організацій Брилюк Тетяну Олексіївну, яка працює головою районної організації профспілки працівників державних установ.

Пропозиція була підтримана одноголосно всіма учасниками зібрання.

Успіхів у роботі Брилюк Т.О. побажали Гордієнко В.М., Харченко Л.О., Іваницький Г.М.

 Відділ організаційної роботи облпрофради


 (голосов: 0)