Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Соціальний діалог як інструмент економічного розвитку та соціальної стабільності
Соціальний діалог як інструмент економічного розвитку та соціальної стабільності

11 жовтня 2018 року відбулося засідання "круглого столу" на тему "Соціальний діалог на територіальному рівні", який проводився Національною тристоронньою соціально-економічною радою за сприяння фонду Фрідріха Еберте (Німеччина) в Україні.

На обговорення "круглого столу" було винесено питання: "Як регіональний соціальний діалог може бути інструментом економічного зростання та соціальної стабільності, забезпечення безпеки робочих місць і підвищення конкурентоспроможності компаній?".

В дискусії на "круглому столі" виступив директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації І. Мещан та поінформував його учасників про стан організації роботи з поглиблення соціального партнерства та його вплив на соціально-економічний розвиток області, підкресливши, що стан соціального діалогу на рівні трудових колективів, громад є першою ознакою розвитку демократичного суспільства, що відповідає європейським цінностям і є запорукою економічного зростання та стабільності в суспільстві.

Представники регіональної організації роботодавців у північній Німеччині, міжнародні експерти розповіли про досвід ведення соціального діалогу у Німеччині.

В роботі "круглого столу" взяли участь представники Київської обласної територіальної тристоронньої соціально-економічної ради: від Київського обласного об'єднання організацій роботодавців – В.Воронін; від Київської обласної ради профспілок – Л.Харченко, Т.Яковенко.

За підсумками роботи «круглого столу» були підготовлені відповідні рекомендації.

  (голосов: 0)