Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Звітує головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Звітує головне управління Пенсійного фонду України у Київській області

Голова Київської обласної ради профспілок Кононенко В.Ф. взяв участь та виступив на нараді в головному управління Пенсійного фонду України у Київській області, яке відбулося 18 січня 2019 року.

На нараді розглядалися підсумки роботи Пенсійного фонду України у Київській області за 2018 рік. Серед запрошених – представники Київської облдержадміністрації, обласної ради, громадських та ветеранських організацій, об’єднання роботодавців, профспілок, учасників операції об’єднаних сил.

Начальник управління Василь Фатхутдінов у своєму виступі доповів, що основна задача, яка стояла перед Пенсійним фондом області, а саме: своєчасне призначення, перерахунки та виплата пенсій - виконана. За 2018 рік профінансовано та вчасно виплачено пенсій на 17 млрд. 400 млн. грн., що в порівнянні з 2017 роком більше на 3 млрд. 400 млн.грн. В середньому в день виплачується більше 70 млн.грн., в місяць 1 млрд. 500 млн.грн.

Упродовж 2018 року проведено 4 перерахунки пенсій, в число яких входить перерахунок, як цивільним, так і військовим пенсіонерам. Вже з січня пенсіонери почали отримувати підвищені пенсії. На обліку в органах Пенсійного фонду Київської області перебуває 560 тисяч пенсіонерів, з яких більше 28 тисяч колишніх військовослужбовців, 236 тисяч учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, та понад 31 тисячі ветеранів війни. Внаслідок проведеної роботи, наразі середній розмір пенсії цивільних пенсіонерів по області становить 2 571,74 грн., а з урахуванням розміру пенсій колишніх військовослужбовців – 2 682,09 грн.

З метою наближення послуг до громадян на території Київської області всього створено та функціонує 35 громадських приймалень Пенсійного фонду, 74 пункти прийому громадян (де прийом здійснюється безпосередньо працівниками пенсійного фонду Київщини) та 58 агентських пунктів (в яких окремі функції виконують агенти – працівники сільських та селищних рад). Аналізуючи кількість прийнятих осіб, можна зробити висновок, що такі пункти для людей є необхідними та зручними.

IV квартал 2018 року ознаменувався посиленою роз’яснювальною роботою в напрямку легалізації заробітної плати, що являється запорукою належного пенсійного забезпечення громадянина в майбутньому.

Результативністю спільних заходів з органами виконавчої влади у 2018 році стало зменшення кількості застрахованих осіб, яким нараховувалась заробітна плата менше мінімальної, на 12 тисяч осіб, а також збільшилась кількість застрахованих осіб на 24 тисячі.

У своєму виступі Кононенко В.Ф. висловив вдячність працівникам пенсійного Фонду області за своєчасні виплати пенсій, наближення послуг до громадян, відкритої та прозорої діяльності , а також наголосив на плідній співпраці профспілок Київщини з Пенсійним фондом, подякував соціальним партнерам за внесок у цю спільну справу.
Кононенко В.Ф. висловив сподівання щодо подальшої злагодженої взаємодії.

 

 (голосов: 0)