Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Відбулася звітно-виборна конференція Київської обласної організації Профспілки працівників культури
Відбулася звітно-виборна конференція Київської обласної організації Профспілки працівників культури


28 березня 2019 року відбулася звітно-виборна конференція Київської обласної організації Профспілки працівників культури за участі Голови Профспілки працівників культури України Перелигіної Л.Ф., заступника Голови обласної ради профспілок Харченко Л.О., завідувача відділу правової інспекції праці Федерації профспілок України Гриценко М.М., в.о.Голови Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Шарпило Н.І., директора КЗ КОР «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» Шарай Л.А., керівників закладів, установ, організацій,профспілкових активістів.

У доповіді Голови обласної організації Профспілки Яковенко Т.І. та виступах делегатів конференції значну увагу було приділено реформі децентралізації влади та її впливу на діяльність закладів галузей культури, налагодженню  соціального діалогу з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування,роботодавцями,керівниками об’єднаних територіальних громад; соціальному  захисту працюючих та підвищенню престижності  профспілкового членства.

Голова Профспілки працівників культури України Перелигіна Л.Ф. зосередила увагу делегатів конференції на встановлені для працівників культури, спорту, засобів масової інформації соціальні гарантії, які мають бути забезпечені органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування обласного, міського та районного рівнів. У соціальному діалозі з керівниками територіальних громад не тільки спиратися на нормативно-правову базу національного рівня, а й використовувати розпорядження Київської ОДА від 24.01.2018 № 21 «Про посилення взаємодії профспілок з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого  самоврядування, організаціями роботодавців в області», в якому наголошується на збереженні трудового потенціалу в процесі створення ОТГ, розвитку колективно-договірних відносин та зобовʼязано голів райдержадміністрацій і міських голів створювати сприятливі умови  для діяльності профспілкових організацій.  


За результатами конференції Головою Київської обласної організації Профспілки працівників культури України та за посадою головою обкому одноголосно обрано ЯКОВЕНКО ТЕТЯНУ ІВАНІВНУ. 


Обласна рада професійних спілок   щиро вітає Тетяну Іванівну з обранням та бажає вагомих здобутків у справі захисту трудових, соціальних прав та інтересів членів Профспілки.

Конференція висловлила подяку керівним виборним органам минулого складу за сумлінну роботу та закликала  міські,районні ,первинні організації профспілки  залишатися організаційно згуртованими, надійними захисниками членів профспілки працівників галузі культури.

 

 (голосов: 0)