Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Зустрічаються профспілковці України та Грузії
Зустрічаються профспілковці України та Грузії

З 7 по 13 травня 2019 року в рамках міжнародної співпраці відбулась зустріч групи профспілкових працівників Київської обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості та Київської міської профспілки працівників агропромислового комплексу з грузинськими колегами.

Захід проходив у столиці Грузії й Тбілісі. Грузинські профспілкові лідери сільського господарства та переробної промисловості, державних установ, автотранспорту та дорожнього господарства ознайомили колег з України із станом профспілкового руху Грузії, його проблемами та перспективами розвитку.

Питання оплати понаднормової праці, восьмигодинного робочого дня, гігієни на робочому місці, безпеки праці є актуальними сьогодні у боротьбі грузинських профспілок.

Насиченою виявилася культурно-освітня програма для членів української делегації. Вдалося відвідати різноманітні історико-етнографічні
пам'ятки, курорт «Боржомі», піднятись по Воєнно-Грузинській дорозі до Хрестового перевалу і далі, а також спробувати неперевершену грузинську кухню.

В цілому обмін досвідом роботи пройшов у дружній професійній атмосфері. Була задекларована подальша співпраця профспілкових організацій наших країн задля підвищення ефективності у відстоюванні прав та інтересів спілчан.

Карнатова Г.В.,

голова обласної організації профспілки

працівників харчової та переробної промисловості

 

 


 (голосов: 0)