Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Працівники соціальної сфери оздоровлюють своїх працівників
Працівники соціальної сфери оздоровлюють своїх працівників

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», постанови Київської обласної ради профспілок від 24.10.2018 року за № П-22-3 «Про підсумки Всеукраїнського огляду роботи профспілок на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2018 року», членські організації облпрофради спільно з соціальними партнерами проводять необхідну роботу по організаційному та фінансовому забезпеченню оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

Разом з тим проводиться необхідна робота по оздоровленню членів сімей спілчан.

Київська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери, відповідно до плану роботи на 2019 рік, здійснює оздоровчі поїздки працівників установ соціальної сфери області на відпочинок до моря.

З 22 по 27 липня поточного року на оздоровлення до моря вперше поїхали матері з дітьми: на базі відпочину «Динамо» села Грібовка Одеської області відпочили 16 сімей, з них - 18 дітей та 16 дорослих.

Обласна організація профспілки працівників соціальної сфери з профспілкового бюджету оплатила перевезення дітей до моря. На ці цілі було використано 35 тис. гривень, що включало і частину проживання. Так, повна оплата за проживання в двохмісному будиночку складала 380 гривень, а у трьохмісному - 500 гривень. Члени профспілки працівників соціальної сфери оплатили відповідно по 247 та 307 гривень.

Загалом усі відпочивальники залишилися задоволеними, хоча погодні умови не кожен день сприяли відпочинку. Така поїздка на пропозицію членів профспілки запланована і на наступний рік. До неї будуть залучені профспілкові організації, які не їздили у цьому році.

Крім того, у липні 2019 року організовувалося оздоровлення і відпочинок дорослих на базі відпочинку «Вітязь» смт. Затока Одеської області. Саме на цій базі відпочинку вже 8 рік поспіль проводять своє дозвілля члени профспілки працівників соціальної сфери. Так, з 29 липня по 3 серпня поточного року тут відпочили 72 особи. Всі залишилися задоволеними та зарядилися позитивними емоціями.

На автобусне перевезення членів профспілки до смт.Затока Одеської області з обласного профспілкового бюджету витрачено 43 тис. гривень, обласна організація профспілки взяла частково на себе витрати за проживання.

Так, якщо повна вартість проживання в будинку економ варіанту складала 260 грн. зі сніданками, члени профспілки платили 180 грн., а в будинках з покращеними умовами при повній вартості 380 грн. – платили 288 грн. Туристичний збір, який у цьому році зріс з 2,6 грн. до 12,5 грн. з людини за добу, був сплачений за рахунок обласного профспілкового бюджету.

Обласна організація профспілки планує і в наступному оздоровчому сезоні проводити належну роботу по організації оздоровлення та відпочинку членів профспілки та їх сімей.

 Київська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери

 


 (голосов: 0)