Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Молодь - сила і гарантія майбутнього існування будь-якої профспілки
Молодь - сила і гарантія майбутнього існування будь-якої профспілки

31 жовтня 2019 року у приміщенні Федерації профспілок України відбувся молодіжний профспілковий форум «Роль молоді в профспілці, реальний стан, перспектива», який організувала та провела Київська обласна профспілка працівників АПК за участю Київської облпрофради та її окремих членських організацій.
 
На форум були запрошені члени Молодіжної ради обласної профспілки АПК, молоді профспілковці галузі, новообрані керівники первинних профспілкових організацій, яким не виповнилося 35 років.

Модераторами заходу були:
- Ворох Володимир – голова Молодіжної ради ФПУ;
- Копиш Віталій – керівник центру освіти дорослих «Перспектива» Чернігівського навчально-методичного центру профспілок;
- Хвостіков Василь – голова обласної профспілки працівників АПК.

В роботі форуму взяла участь та виступила Харченко Л.О. – заступник голови Київської облпрофради.

Молодь сектору АПК та аграрних навчальних закладів була проінформована про стан роботи з профспілковою молоддю головою Молодіжної ради федерації профспілок України Володимиром Ворохом. В свою чергу заступник голови Київської обласної ради Лідія Харченко відзначила ті обласні комітети профспілок, які роботу з молоддю проводять на постійній, системній основі, де «молоде покоління профспілок» представлене у виборних органах, де проводяться та фінансуються молодіжні заходи. Представники молодіжних рад первинних профспілкових організацій аналізували та давали оцінку своїй роботі.

Порушені проблемні питання молодіжного профспілкового руху та шляхи їх вирішення молодь відпрацьовувала під час навчального тренінгу, який професійно провів керівник Центру освіти дорослих «Перспектива» Чернігівського навчально-методичного центру профспілок Віталій Копиш.

Наступний захід молодь запланувала детально вивчити та включитися до програми соціального профспілкового квитка, провести навчальний семінар для новообраних голів первинних профспілкових організацій. Підводячи підсумки форуму всі учасники були одностайними в тому, що «ми зможемо досягти поставлених цілей тільки спільними зусиллями». 

Київська обласна профспілка працівників агропромислового комплексу

  (голосов: 0)