Київська обласна рада професійних спілок » Новини » На зустріч Всесвітньому дню дій за гідну працю
На зустріч Всесвітньому дню дій за гідну працю

 

На засіданні ухвалено відповідну Постанову, в якій йдеться про те, що цього року вже традиційно, у 13-й раз, профспілки різних країн світу відзначатимуть 7 жовтня Всесвітній день дій за гідну працю, встановлений у 2008 році за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок, а також - Міжнародний день боротьби з бідністю - 17 жовтня.

Сотні тисяч профспілковців та активістів щорічно беруть участь у заходах, які мають на меті привернути увагу урядів країн та роботодавців до того, що в центрі уваги політики мають бути питання гідної праці. Оскільки тільки так можна забезпечити стале економічне зростання та побудувати економіку країни, де на першому місці є людина, її права та життєві потреби.

Цього року Всесвітній день дій за гідну працю співпадає з ювілейною датою - 30-річчям з дня утворення Федерації профспілок України, а також відзначення цієї дати проходитиме на фоні соціально-економічної кризи, спричиненої пандемією COVID-19.

Враховуючи зазначене, Київська обласна рада профспілок запланувала проведення круглого столу на тему: «Про завдання соціальних партнерів щодо забезпечення гідної  оптанти та умов праці, як головного чинника збереження і розвитку трудового потенціалу. Також вирішено організувати онлайн-консультування з правових питань під гаслом «Профспілки за доступність правового захисту».

 

Постанова додється

dokument_210920.doc [595,5 Kb] (завантажень: 1)Київська обласна рада профспілок,

Прес-центр ФПУ


 (голосов: 0)