Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Ігор Мещан: ми з вами однодумці
Ігор Мещан: ми з вами однодумці

Ми бачимо у профспілках своїх партнерів, - сказав І.Мещан. І завжди нагадуємо нашому керівництву про необхідність співпраці з профспілками. Лідери профспілок завжди входять до складу колегіальних органів КОДА та комісій і ми тісно співпрацюємо.

Відповідаючи на запитання присутніх, Ігор Мещан зазначив, що він поділяє турботу щодо адміністративно-територіальної реформи. Зокрема, це стосуватиметься і підрозділів соц.захисту. Очікуються скорочення у профільних підрозділах райдержадміністрацій та у Департаменті КОДА.

Серед спільних дій з профспілками він назвав боротьбу за гідну оплату праці, повернення боргів по зарплаті. Наразі на Київщині ця сума становить 165 млн.

- Ми з вами однодумці, - сказав Ігор Мещан. - І будемо  разом боротись за налагодження більш кращого соціального діалогу, а я беру на себе зобов’язання організувати робочі зустрічі профспілок з представниками ОТГ для більш ефективного соціального забезпечення жителів громад.

 

За багаторічну співпрацю та значний особистий внесок у соціально-економічний і культурно-освітній розвиток Київської області Ігор Мещан вручив Валентину Кононенку Грамоту Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації.

 

 

 

 

Київська обласна рада профспілок


 (голосов: 0)