-->
Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Як діяти профспілкам у сучасних умовах
Як діяти профспілкам у сучасних умовах

На початку заходу голова Київської облпрофради Лідія Харченко наголосила, що  соціальні партнери мають бути поінформованими про позицію профспілок стосовно необхідності збереження галузевого принципу  побудови  профорганізацій   в  умовах децентралізації влади та створення ОТГ. А спілчанам та керівникам профспілок важливо поділитись досвідом роботи в умовах створення ОТГ і об'єднання районів.

- Наше завдання: не розгубити у змінах своїх членів, а також визначити оптимальну структуру профспілкових органів області усіх рівнів. Для цього ми сьогодні зібралися, - наголосила вона. 

Ігор Мещан поінформував присутніх про територіальні зміни, які чекають область у процесі територіальної реформи, а також про ситуацію зі створенням ОТГ на Київщині. Про роботу Київського обласного центру зайнятості та його філій у сучасних умовах розповів Денис Дармостук. Особливостям співпраці з новоутвореними ОТГ та змінам у структурі профспілкових органів в умовах децентралізації влади була присвячена доповідь Євгена Драп'ятого.


У дискусії взяли участь та виступили: Леонід Білоус - голова обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України, Валентин Завадський - голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери, Василь Хвостіков - голова обласної профспілки працівників агропромислового комплексу та ін.

У підсумку було зазначено, що робота по налагодженню співпраці з ОТГ тільки починається. Тому учасники наради вирішили, що на місцях потрібно предметно пораювати і встановлювати конструктивні зв’язки  з ОТГ.

- Це відповідальність кожного з нас, над цим ми будемо разом працювати, - підкреслили учасники дискусії. А досвід, напрацьований в області стане у нагоді колегам з інших профспілок.

 

Київська обласна рада профспілок


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 (голосов: 0)