Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Відбулась прес-конференція в УНІАН
Відбулась прес-конференція в УНІАН

На прес-конференції було презентовано позицію національних профцентрів – членів Спільного представницького органу об’єднань профспілок та заходи з протидії наступу влади на законні права та інтереси працівників і профспілок проти порушення конституційного права громадян на об’єднання у профспілки, намагання нав’язати і узаконити «рабське» трудове законодавство, а також інших антисоціальних законодавчих ініціатив.


Наголошувалось, що всі 5-ть національних  профоб’єднань, які входять до складу Спільного представницького органу об’єднань профспілок, а це – ФПУ, Конфедерація вільних профспілок України, Федерація профспілок транспортників України, Об’єднання всеукраїнських профспілок і профоб’єднань «Єдність» та Профспілка працівників НАН України вимагають від влади припинити порушення трудових прав українців і закликають Верховну Раду, Уряд і представників бізнесу не лобіювати антитрудові, антипрофспілкові закони. Насамперед, йдеться про законопроекти «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин» (реєстр. № 5388) та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ефективності використання коштів соціального страхування» (реєстр. № 2743), ухвалені у першому читанні.


Учасники прес-конференції анонсували проведення Всеукраїнської попереджувальної акції профспілок на захист трудових прав працівників 7 жовтня 2021 року в м. Києві та регіонах України, а також профспілкові вимоги до влади.


Було зазначено, що всеукраїнська маніфестація в м. Києві, проводитиметься у Всесвітній день дій за гідну працю,  щоб трудівники змогли продемонструвати свою солідарність і заявити про свої трудові права на працю, гідні умови життя, гідну заробітну плату і безпечні умови на робочих місцях.


Відео запис дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=aLTvKB8IR90


 

Київська обласна рада профспілок


 (голосов: 0)