-->
Київська обласна рада професійних спілок » Вісті з місць » Проаналізовано роботу профорганізацій обласної Профспілки АПК
Проаналізовано роботу профорганізацій обласної Профспілки АПК

 

Під час зборів голова організації Василь Хвостіков доповів про роботу обласного комітету профспілки працівників АПК. Учасників зборів було поінформовано про стан профспілкового членства у 2021 році та причини його падіння, про роботу з проведення тренінгів і семінарів для профспілкового активу з різних напрямів, а також обговорено зареєстровані законопроєкти щодо відчуження профспілкового майна.


Йдеться, насамперед про прийняті на останньому засіданні Уряду 9 грудня ц.р. законопроекти «Про мораторій на відчуження майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР» та "Про правовий режим майна загальносоюзних громадських об'єднань (організацій) колишнього Союзу РСР", якими пропонується одержавлення майна профспілок: санаторіїв, об’єктів соціально-культурного, спортивного призначення, якими користуються члени профспілок та усі громадяни.


До участі у заході було запрошено Олену Давліканову, проєктного координатора Представництва Friedrich-Ebert-Stiftung в Україні, яка розповіла учасникам зібрання про результати дослідження в рамках аналітичного звіту «Робота майбутнього. Форсайт обумовлених впровадженням нових технологій змін в сільському, лісовому та рибному господарстві України».

У її доповіді було озвучено проблемі питання для працівників у зв’язку з розвитком та впровадженням технологій у сфері АПК, а також обговорено те, якими Soft skill потрібно володіти майбутнім працівникам.Під час обговорення виступила з коментарями представниця Державного центру зайнятості Людмила Василега, яка поінформувала учасників заходу про впровадження дуальної форми освіти для працівників, обмін досвідом з представниками Польщі в рамках спільного проєкту «Рада праці» між працівниками і профспілками.

Голова ППО ПАТ «Тепличний» Валерій Калашник поділився проблемами на господарстві, зокрема щодо суттєвого зниження заробітної плати внаслідок підвищення цін на енергоносії, звільнення працівників та необхідності укладення нового колективного договору.

На заході також відбулось нагородження Ольги Кучер, голови ППО СП «Петрівське» за багаторічну сумлінну працю в профспілках, та Людмила Сова, голову Білоцерківської районної організації профспілки працівників АПК, за активну роботу з оздоровлення дітей та підлітків влітку 2021 року.

 

Київоблпрофрада

 

за повідомленням:

https://www.facebook.com/kiyvobkom/posts/870553973622382


 (голосов: 1)