Київська обласна рада професійних спілок » Вісті з місць » ДОСВІД ПЕРВИНКИ. Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів
ДОСВІД ПЕРВИНКИ. Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів

Первинна профспілкова організація  Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів здійснює свою діяльність у відповідності до Статуту Профспілки  працівників соціальної сфери України, Закону України « Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та інших законодавчих  актів, спрямовує свої зусилля на реалізацію практичних заходів по соціально- економічному захисту членів профспілки.

    Станом на 25 квітня 2019 року первинна профспілкова організація центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, об’єднує 196 членів профспілки, що становить 100 % від кількості працюючих.

     Головою первинної профспілкової організації на чергових звітно-виборних зборах , які відбулись  01 лютого 2018 року , обрано Миколаїнко Оксану Іванівну, яка  є незмінним головою первинної  організації з моменту створення обласної організації профспілки працівників соціальної сфери в 2008 році і яка працює на громадських засадах.

     Основним документом, згідно з яким первинна профспілкова організація здійснює представництво та соціально-економічний захист членів профспілки , є колективний договір,  розроблений на основі чинного законодавства, розглянутий та схвалений на загальних зборах трудового колективу 30 березня 2017 року  терміном на пять років та зареєестрований  шляхом повідомної реєстрації   згідно рішення виконавчого комітету міської ради від 28.04.2017 № 141-07.

 

Детальніше у довідці "Про роботупервинної профспілкової організації Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів по соціально-економічному захисту членів профспілки" p.hmelnyckyy-koldogovor.doc [66,5 Kb] (завантажень: 3)

 

Київська обласна рада профспілок


 (голосов: 0)