-->
Київська обласна рада професійних спілок » Вісті з місць » Зустріч у профкомі Комбінату Тепличний
Зустріч у профкомі Комбінату Тепличний
Господарство першим в Україні та серед країн СНД провело повну комплексну реконструкцію теплиць з метою їх переобладнання для застосування сучасних технологій.
9989;У період з 1994 по 2020 рік реконструйовано 36,5 га теплиць із застосуванням крапельного зрошення комп’ютерного регулювання мікроклімату та збудовано 28,78 га нових сучасних висотних теплиць з використанням обладнання передових зарубіжних фірм Нідерландів, Ізраїлю, Німеччини та інших.
128314;Завдяки запровадженню новітніх технологій по вирощуванню овочів закритого грунту, врожайність овочів склала 50,4 кг/м2.
128314;Обсяг реалізації продукції, робіт та послуг за 2020 рік досяг 466 млн. гривень, а середньомісячна зарплата в цілому по підприємству склала 22279 грн.
128314;До державного та місцевих бюджетів перераховано 107,2 млн. гривень.
Сторони відзначили, що «соціальні показники» можливо поліпшити за рахунок державних програм підтримки тепличної галузі. На невеликих територіях досягати таких економічних показників зможуть далеко не всі напрями вирощування сільськогосподарської продукції, і новостворене аграрне міністерство має розглядати тепличний напрямок як стратегічний.
Колективним договором передбачено доплати за інтенсивність праці, на підприємстві проходять «змагання» серед тепличниць. Кращі працівники, які занесені на дошку пошани підприємства, отримують доплати. Соціальний пакет діє і для пенсіонерів, які працювали на підприємстві.
За зверненням профкому почесним знаком ФПУ «За розвиток соціального партнерства» нагороджено заступника голови правління Чернишенко Євгенія Володимировича.
Джерело:
https://www.facebook.com/kiyvobkom/posts/691629728181475

 (голосов: 0)