-->
Київська обласна рада професійних спілок » війна » Гуманітарна допомога мешканцям деокупованих територій Харківської області
Гуманітарна допомога мешканцям деокупованих територій Харківської області

 

09 березня 2023 року із гуманітарною місією до Балаклії вирушили представники Київської обласної ради профспілок за сприяння гуманітарної асоціації "Vanforlife" (Швейцарія).
 
Першою зупинкою поїздки стала адміністративна будівля Балаклійської міської ради, де відбулось знайомство з очільником Балаклійської міської військової адміністрації Віталієм Карабановим.

У ході діалогу голова Київської обласної ради профспілок Василь Хвостіков дізнався про нагальні потреби громади та місцевого населення. Результатом зустрічі стала домовленість між сторонами про подальшу співпрацю та наступну допомогу для Балаклійської громади.
 
Наступна локація -  Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування.

У процесі знайомства директорка лікарні Марина Руденко розповіла про значні пошкодження, що зазнав заклад під час окупації міста. Зокрема, було зруйновано зовнішні та внутрішні стіни, двері, вікна, покрівлю та переходи між корпусами. Після звільнення Балаклії від окупантів у жовтні минулого року почали відновлення багатопрофільної лікарні. Станом на 09 березня 2023 року  вдалося повернути вже більше 60% всіх працівників та, зокрема, 70% лікарів. Наразі на стаціонарі 260 ліжко-місць постійно зайняті із 300 можливих.

Для пацієнтів та працівників Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування передали медичні засоби, теплий одяг, ковдри, засоби особистої гігієни та вітаміни.

Після цього команда вирушила на східну окраїну громади, де вже з нетерпінням чекали на теплі речі та свої продуктові набори місцеві жителі, які були під окупацією протягом 5 місяців. Люди, а більшість з них вже похилого віку, ділись історіями про цей трагічний час зі сльозами на очах, не стримуючи емоцій, і дуже дякували за вибраний нами формат адресної доставки продуктових наборів до самого дому, адже деяким з них вже важко самостійно пересуватися до пунктів видачі гуманітарної допомоги.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку та можливість надавати необхідну допомогу українцям, які постраждали внаслідок військової агресії росії, та продовжуємо працювати на Перемогу України над рашистськими нелюдами.