-->
Київська обласна рада професійних спілок » війна » у Київській області проведено серію тренінгів з інформування цивільного населення про потенційну мінну небезпеку
у Київській області проведено серію тренінгів з інформування цивільного населення про потенційну мінну небезпеку

Протягом останніх двох місяців у Київській області проведено серію тренінгів з інформування цивільного населення різних регіонів України про потенційну мінну небезпеку. Ці тренінги, організовані за підтримки глобальної профспілки IUF та Швейцарської гуманітарної компанії VanForLife.

Старту цієї програми (проєкту) передувало навчання та сертифікація двох тренерів (Влад Різник та Андрій Попов) в центрі ДСНС, написання тренінгу щодо алгоритму дій при зустрічі з вибухонебезпечними предметами, створення відеопрезентації, створення та друк роздаткового матеріалу, придбання пластикових макетів ВНП для проведення самого тренінгу.

Активна участь у старті проєкту координатора IUF в Україні Дмитра Степанюка була гарантією того, що усі етапи підготовки йшли злагоджено та чітко за наміченим планом. До середини лютого 2024 року всі підготовчі етапи було виконано і 20 лютого 2024 року було проведено перший півторагодинний тренінг.

Пілотні тренінги прийнято рішення проводити в Києві та Київській області, за підтримки голови обласної профспілки АПК Василя Хвостикова, а після зум-конференції, проведеної спільно з координатором IUF Дмитром Степанюком і головою профспілки АПК України Світланою Самосуд. кілька тренінгів приймала Чернігівщина.

Тут прийняв естафету голова Чернігівської обласної профспілки АПК Володимир Ворох.

Загалом за період лютого - березня 2024 року було проведено 13 тренінгів, у них взяли участь 360 осіб, вікова група 16-70 років, співвідношення чоловіки/жінки - 40 на 60%. Серед категорій: студенти, викладачі, робітники, держслужбовці та інші.

Тренери Андрій Попов і Влад Резнік побували у Вишгороді та Баришівці Київської області на підприємствах водних ресурсів, на Молодіжному Форумі профспілкового активу Києва, кілька тренінгів провели в Ірпінському фаховому коледжі НУБІП, у центральному офісі енергетичної компанії YASNO, Київському офісі басейнового управління середнього Дніпра, а також у Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, Держпродспоживслужбі в Чернігівській області, Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів, Чернігівській районній державній лікарні ветеринарної медицини.

За відгуками учасників тренінги пройшли цікаво, насичено, інформативно та своєчасно. Сформовано навички дій при зустрічі з вибухонебезпечними предметами, учасники зустрічей отримали унікальну можливість навчитися ідентифікувати той чи інший смертоносний предмет, оцінити рівень небезпеки, бути готовим до рішень у нестандартних ситуаціях, зрозуміти важливість і масштаби проблем гуманітарного розмінування в Україні.