Київська обласна рада професійних спілок » Василь Хвостіков: впевнений, що ми будемо ефективними один для одного
Василь Хвостіков: впевнений, що ми будемо ефективними один для одного

- Ми й надалі будемо відстоювати права найманих працівників і одностайно стояти на позиції підняття заробітних палат і нам хочеться, щоб працівники Київської області отримували гідну зарплату, можливо одну з найбільших по Україні, бо Київщина - це показовий регіон.

Мені дуже хочеться, щоб робоче місце працівника було захищене, щоб було менше травматизму. Бо на превеликий жаль, в аграрному секторі маємо багато нещасних випадків, вникаємо в їх суть і прагнемо змінити підходи до виконання норм до законодавства про працю, але тут потрібен прямий контакт і з роботодавцем.

І тут ми хочемо вашого  сприяння, щоб ми знайшли ефективну модель співпраці, щоб працівники Київщини були більш захищеними. Адже, спостерігається така тенденція: там, де діють наші профспілкові організації у сфері АПК, - немає заборгованості по зарплатах і там набагато менше випадків виробничого травматизму. Значить, наша робота дає результат.

Давайте розвивати нашу співпрацю! Є побажання – щоб представники профспілок були присутніми на засіданнях Комітетів і Комісій облради, коли там розглядатимуться питання щодо прав працівників.

Впевнений, що наша праця буде ефективною.

 

Нагадуємо, що 9 вересня ц.р. за ініціативи профспілок відбулась робоча зустріч керівництва Київської обласної ради з керівниками членських організацій Київської облпрофради та профактивом Київщини.

 

Зустріч проходила у приміщенні Київської облради.

З профспілкової сторони у ній взяли участь голова Київської обласної ради профспілок Лідія Харченко, керівники членських організацій облпрофради, члени Президії Київської облпрофради:

Валентин Завадський – голова Київської обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери і заступник Голови Київської облпрофради;

Ольга Приходько - заступник голови Київської обласної ради профспілок;

Віктор Кисіль - голова Київської обласної організації Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості;

Анатолій Цикалюк - голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки;

Василь Хвостіков – голова Київської обласної організації Профспілки працівників агропромислового комплексу;

Григорій Іваницький - голова Київської обласної організації Профспілки працівників державних установ;

Володимир Лебедєв – голова Київської обласної організації Профспілки працівників житлово-комунального господарства, МП, ПОН;

Олексій Дуля – голова профкому первинної профспілкової організації ВАТ «Київський картонно-паперовий комбінат «Обухів»;

Галина Авраменко – голова первинної профспілкової організації Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради (КНП КОР) «Київський обласний дитячий санаторій»;

Ірина Михлевська – голова КНП КОР «Київська обласна психоневрологічна лікарня  №2», працівники апарату Київської облпрофради та ін.

 

З боку КОР у зустрічі брали участь - в.о. голови Київської обласної ради Тетяна Семенова та керуючий справами виконавчого апарату Київської обласної ради В’ячеслав Кучер.

 


 (голосов: 0)