Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Валентин Завадський: ми бачимо великі перспективи співпраці
Валентин Завадський: ми бачимо великі перспективи співпраці

 

ОТГ - це та сфера, яка не підвладна профспілкам, і нам потрібно разом віднаходити шляхи для встановлення з ними зав’язків. Хотілось би, щоб це було пріоритетом у роботі облради також, щоб люди як найменше постраждали від децентралізації.

Інше питання – в області 11 будинків-інтернатів вони є підприємствами обласної комунальної власності. Там зарплати від 4.900 до найбільш - 6000. Чи могла би облрада, приймаючи бюджет на наступний рік, подумати над тим, щоб таким категоріям працівників заплату збільшити? Ще одне - в останні роки будинкам-інтернатам не виділяються кошти на проведення капітальних робіт, що може привести до того, що згодом нам на ці цілі доведеться витрачати ще більше. І уже болюча проблема - борги по зарплаті. Наразі в державі немає єдиного міністерства, яке б опікувалось питанням зарплати. Для профспілок це дуже важливо, щоб люди отримували зароблене вчасно і у повному обсязі.


Нагадуємо, що 9 вересня ц.р. за ініціативи профспілок відбулась робоча зустріч керівництва Київської обласної ради з керівниками членських організацій Київської облпрофради та профактивом Київщини.

 

Зустріч проходила у приміщенні Київської облради.

З профспілкової сторони у ній взяли участь голова Київської обласної ради профспілок Лідія Харченко, керівники членських організацій облпрофради, члени Президії Київської облпрофради:

Валентин Завадський – голова Київської обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери і заступник Голови Київської облпрофради;

Ольга Приходько - заступник голови Київської обласної ради профспілок;

Віктор Кисіль - голова Київської обласної організації Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості;

Анатолій Цикалюк - голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки;

Василь Хвостіков – голова Київської обласної організації Профспілки працівників агропромислового комплексу;

Григорій Іваницький - голова Київської обласної організації Профспілки працівників державних установ;

Володимир Лебедєв – голова Київської обласної організації Профспілки працівників житлово-комунального господарства, МП, ПОН;

Олексій Дуля – голова профкому первинної профспілкової організації ВАТ «Київський картонно-паперовий комбінат «Обухів»;

Галина Авраменко – голова первинної профспілкової організації Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради (КНП КОР) «Київський обласний дитячий санаторій»;

Ірина Михлевська – голова КНП КОР «Київська обласна психоневрологічна лікарня  №2», працівники апарату Київської облпрофради та ін.


З боку КОР у зустрічі брали участь - в.о. голови Київської обласної ради Тетяна Семенова та керуючий справами виконавчого апарату Київської обласної ради В’ячеслав Кучер. (голосов: 0)