Київська обласна рада професійних спілок » Новини » Діалог соцпартнерів має бути максимально результативним
Діалог соцпартнерів має бути максимально результативним

 

Голова ФПУ наголосив, що членам НТСЕР від профспілкової Сторони насамперед необхідно визначити пріоритетні завдання, виходячи з державних програм з розвитку економіки та суспільного життя та програми Президента України.

«Національна рада має бути в тренді тих головних посилів, які сьогодні є в державі», - підкреслив Г.Осовий, тому на засіданні профспілкової сторони НТСЕР 14 вересня мають бути висловлені концептуальні пропозиції стосовно роботи НТСЕР. Учасники консультативної наради обмінялись думками щодо цього.


Як ми повідомляли раніше, Президент України Володимир Зеленський на офіційному сайті Офісу Президента оголосив власні очікування від відновлення роботі НТСЕР, зазначивши, що діалог між роботодавцями, профспілками, як представниками працівників та органами виконавчої влади і місцевого самоврядування має відбуватися в межах закону і бути максимально результативним.

 

«Якщо в державі створені інституції для вироблення спільних рішень та визначення принципів формування державної політики щодо оплати праці, забезпечення найвищих стандартів охорони праці й водночас збереження можливості для розвитку бізнесу та недопущення надмірного фіскального тиску на роботодавців, для пошуку компромісу між працівниками й роботодавцями, то ці інституції повинні працювати й показувати людям реальний і зрозумілий результат, - наголосив Глава держави. - Працівники мають знати, що діяльність профспілок спрямована на захист їхніх прав і підвищення гарантій, а в роботодавців завдяки цій раді має бути ефективний цивілізований інструмент для відстоювання своїх інтересів. Отже, діяльність усіх соціальних партнерів має бути спрямована на досягнення суспільної злагоди та взаємодії».

 

 

Київоблпрофрада


 (голосов: 0)